Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenPént. Május 17, 2024 8:24 pmVahe's WrathNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandCsüt. Május 16, 2024 5:40 pmZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 18%
4 Hozzászólások - 18%
2 Hozzászólások - 9%
2 Hozzászólások - 9%
2 Hozzászólások - 9%
2 Hozzászólások - 9%
2 Hozzászólások - 9%
2 Hozzászólások - 9%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Nova Prismblossom

Nova Prismblossom
Tündér


Előtörténet :
Im the candy man


Posztok :
94

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Szomb. Május 13, 2023 8:24 pm




Tax the rich



Első rablás

-----------------:O:-----------------





Az első másodpercekben, amikor Adam végre legálisan nyakon önthet, szeretném megvallani neki, hogy kételkedem képességeimben és ez nem fog menni.
Ajkam még csukva marad, próbálok nagy levegőket venni, főleg mert tőle hangzik el, hogy meg tudom csinálni és ha ő mondja, igaznak kell lennie.
Egész testem belereszket a koncentrálásba, mivel vibrátor méretű vagyok, legalább élethűen rezgek, mint azok a mechanikus kéj játékszerek, amiket az asszonyok…
Valameddig tudom tartani az álcát, aztán még látom, hogy megtorpan illúzióm és a lepel azonmód lehull, mindenki rájöhet, hogy egy sajátot üldöztek amazok, aztán Matt mondja már nincs is jelentősége, szeretnék meghalni.
Nem lehet. Egy térdre rogyást azért engedek magamnak, egészen a leglátványosabb részig, bár most nem venném rossz néven, ha valaki zsebében ugorhatnék felesleges súlyként.
Bágyatagon biccentek Adamnek, aztán nagyon erősen kapaszkodtam a kezébe
-Nem biztos, hogy senki, szerintem…
Elharapom a mondatot, mert nagyon nem jellemző rám a szerénykedés és még arra következtetnének, valami baj van. Főleg, hogy hangom is vékonyabban cincog az ő nagy beszédük között.
-Adam, akkor fogsz erősen? Nem biztos, hogy most úgy tudnék repülni, mint eddig…
Egy újabb nyitott mondat rezeg a levegőbe, miközben apró körmeim belevájom légtornász barátom tenyerébe, minden erőmmel azon vagyok, hogy valamit fogjak, ami szilárdnak, biztonságosnak tűnik.
Zuhanás közben nem tetszik a sebesség és hogy nem én csinálom, így tulajdonképpen végig ordítom az utat, ami sehogy se összeegyeztethető ádáz személyiségemmel. Ám, ha földet értünk, amint és amennyiben tényleg megtörténik és ember magasságban leszek a talajtól, már kitárom szárnyaim és sokkal Novásabban zendítek rá, mint eddig bármikor.
-Jaj ne, nekem Calliope mellei közt kellett volna utaznom! Azt mondtad ügyes voltam, ez még áll?
Kissé kótyagosan, keresztbe álló szemmel, de azért határozottan igazi önvalóm vad mosolyával ajándékozom meg ott lent, vagy akkor, ha tényleg leértünk a földre.




Mathias Crowle

Mathias Crowle
Hibrid


Előtörténet :
Madarat tolláról

Posztok :
68

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Pént. Május 19, 2023 7:40 pm




×Tax the rich ×

featuring: the boys



Az ereszkedésünk nem volt teljesen feltűnésmentes. Más talán nem vette észre az apró árnyakat, amik a fal tövében suhantak, mint a bogarak, de én tudtam, mit keressek. Ahogy a lábunk földet ért, a fűben neszező patkányok elődugták az orrukat és nőni kezdtek. Nagyra. Emberméretűre, mert azok voltak igazából. Javarészt. Az egyik, egy ötvenes nő előrébb lépett és végignézett a faunon, főleg a hátán a zsákon. Ahogy a legtöbb alakváltó, ő s teljesen meztelen volt, mint a többi mögötte, viszont a bőrükre rajzolt rengeteg tetoválás szinte öltöztette őket. Bár azért ez egy elég erős szinte volt.
- Ni csak, mi potyog az égből. - mondta a nő mindentudó vigyorral. - Sikeres volt a dolog, Matty?
- Mondhatjuk. És nálatok, Crystal? Szabad a járat?
Az alakváltó megmozgatta az orrát, aztán cuppantott.
- Sehol egy lidérc vagy egy rendfenntartó. Remélem vigyáztál Cristopherre, miközben a dolgaidat intézted.
Senki nem mondta volna meg, hogy Skeet alakváltó, vagy hogy azzal, hogy nekem dolgozhat leköteleztem a drága anyukáját. De Crystalnak a szeme fénye volt a fiacskája, szóval eszembe sem jutott, hogy esetleg elárultak volna a patkányok.
- Ne aggódj, Crystal, a haja szála sem görbült. Mutatod az utat?
A nő erre megint cuppantott, amit a többiek jelnek vettek, és majdnem egyszerre elkezdtek megint összemenni, aztán a fal mellett megindultak egy vonalban.
- Csak utánuk. - néztem a többiekre, mielőtt jó példát mutatva megpróbáltam lépést tartani a surrogó alakváltókkal. A patkányok egy most elhagyatott tanyához vezettek, amit a vándorcigányok használtak és hullámos fémlemezekből és bádogtetőkből volt összetákolva, minden egyes épülete. A legnagyobb, ami leginkább egy pajtának nézett ki a Falnak támaszkodott neki, a hátuljában pedig valaki félrehúzott néhány lemezt, hogy felfedjen egy járatot. Egy csempészalagutat, ami egyenesen a Sötét Negyedbe vezetett. Leakasztottam egy lámpást, aztán kissé ügyetlenül meggyújtottam és beléptem az alagútba, hogy mutassam az utat.
Sikerült. Tényleg sikerült. Kiraboltuk az Estrance-i Központi Bankot.


Adam Morava

Adam Morava
Alakváltó


Előtörténet :
Légtornász

Posztok :
123

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Kedd Május 23, 2023 8:25 pm




Tax the rich



Egy hajszálra a sikertől!


-----------------:O:-----------------




Nem akartam Nova-t összenyomni, ezért óvatosan zártam köré az ujjaim, hogy egyrészt nehogy kiessen, másrészt, hogy kapaszkodni tudjon. Nagyon kell figyelnem, hogy ne záruljon rá a kezem az ugrás és ereszkedés közben sem, mert nekem is nagyon új az élmény, még sohasem volt részem még csak hasonlóban sem, ezért minden izmom készenlétben feszült meg, hogy ha kell, akkor válthassak, de ne okozzak kárt a pixiben. Addig azonban nem jutottam, hogy barátomat utánozva kieresszem a hangom, nem gondolnám, hogy az éjtündér vagy másik két társam örült volna neki.
- Bízz Calliope-ban, tudja mit csinál. – mormoltam Nova-nak, bár nem biztos, hogy egyáltalán meghallotta a levegő surrogása mellett.
Mikor már biztos voltam benne, hogy túléljük a landolást, a környezetünkre fordítottam a figyelmem és kiszúrtam némi mozgolódást, ám nem emberek vagy lidérc rendfenntartók voltak, csak ebben lehettem biztos.
Ahogy Nova kiröppent a kezemből én ruganyosan huppantam le és azonnal arra fordultam, ahonnan neszezést láttam és már hallottam is.
- Tudod, hogy soha nem hazudok neked. – válaszoltam Nova kérdésére, de a szemem nem vettem le a felénk tartó patkányokról, amik tekintélyes mérete rögtön rávilágított a fajtájukra. Alakváltók!
Nekem nem volt nagy újdonság a meztelenségük, nem is fordítottam rá figyelmet, bár a tetoválásukat azért alaposan megnéztem. A városban sok a patkányváltó, de ritkán látom őket átalakulás közben.
Sokan alábecsülik őket, pedig magukban is veszélyesek lehetnek, de falkában én sem venném fel velük könnyen a harcot.
Szerencsére úgy tűnt, őket is a Varjú hívta ide és nem a zsákmányunkra fenik a fogukat.
Fogalmam sem volt ki lehet az a Cristopher, de minden bizonnyal az ő jóléte volt az üzletet alkotó cserealap. Talán Mr. Crowle emberrablásra adta a fejét, hogy bebiztosítsa a csatornalakók segítségét?
Nem biztos, hogy ez jó ötlet lenne, de….. akkor nem hiszem, hogy ilyen barátságos lenne ez a csevegés.
A cuppanás lehetett a jel, mert az alakváltók ismét felvették a patkány alakjukat és megindultak a fal mellett.
~ Szóval így fogunk átjutni a falon. ~ húzódott elégedett vigyorra a szám és biccentve Nova-nak, hogy ha akar elfoglalhatja a helyét a vállamon vagy a zsebemben, a Varjú után ügettem.
Kis idő után egy jelentéktelen kalyiba hátuljában elénk is tárult a rejtett alagút.
- Maga mindenre gondolt Mr. Crowle! – mondtam elismerően a bandavezérnek és a nagyszabású és lassan sikeresnek mondható terv kiagyalójának.
Biztos voltam benne, hogy hamarosan nem csak egy kis banda élén áll majd…….
És……igazából csak most tudatosult bennem, hogy mennyi pénz üti a markomat, egy pillanatra szaporábban dobogott a szívem, de aztán a lábam is gyorsan repített az utolsó megállónk felé.



Calliope Evenstar

Calliope Evenstar
Tündér


Előtörténet :
Csalogány

Posztok :
66

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Szer. Május 24, 2023 9:12 pm




× Tax the rich ×

Callie & the boyz




Csak amikor mind földet értünk, és megálltunk egy pillanatra, akkor sikerült felfognom, hogy tulajdonképpen vége volt. Megcsináltuk. Kiraboltuk a Központi Bankot, itt volt a zsákmány… A teljesítmény mellett szinte már el is törpült az a tény, hogy mennyi pénzzel lettünk gazdagabbak mindannyian. Az, hogy képesek voltunk rá, még ennél is nagyobb dolog volt. Olyan dolog, ami hír lesz, ami el fog terjedni, és lesznek, akikben félelmet szül és lesznek, akikben reményt. Egészen beleszédültem, a kábulatból pedig Nova hangja rántott vissza. Tényleg nagyon kimerült lehetett, hogy nem élt az ajánlatommal azonnal, de úgy tűnt csak egy egészen rövidke pihenő kellett neki, hogy eszébe jusson.
– Az ígéret szép szó. – mosolyogtam rá fáradtan. - És én mindig megtartom, amit ígérek. – elvégre ez volt a hírnevem egyik sarokköve. Ha fenyegetés volt, ha jótétemény, amit mondtam, az úgy is volt, és tartottam is magam hozzá. Ha nem így lett volna, akkor Matty sem bízott volna meg bennem, és akkor most nem is lettem volna itt, nem vettem volna részt az évtized, de lehet, hogy az évszázad rablásában.
Persze még haza kellett jutnunk a szajréval.
Érdeklődve figyeltem a patkány alakváltókat, és a fáradtság ellenére is igyekeztem megjegyezni a nő arcvonásait, aki a vezérüknek tűnt. Ki tudja mikor jöhetett még jól egy ilyen kapcsolat a későbbiekben. Elindultam Matty után, de előtte még intettem Novának, hogy ha rögtön számon akarja kérni rajtam az ígéretemet, megteheti. Az alagútba is szemrebbenés nélkül követtem a vezérünket. A csatornába nem mentem volna le, de ez azért sokkal tisztább volt annál, ráadásul talán az éjtündérségem miatt, de kényelmesen éreztem magam a föld alatt. A lakosztályom is a Konyha pincéjében volt egyébként.
- Hová tartunk először? – kérdeztem Mattytől. Az volt az egyetlen biztos dolog, ha most azonnal megszámoltuk és szétosztottuk a zsákmányt magunk között, így volt tisztességes, és csak így lehetett mindenki biztos abban, hogy tényleg mindenki annyit kapott, amennyiben megegyezett az elején. Aztán annak az elszállítását meg mindenkinek magának kellett megoldania.

Nova Prismblossom

Nova Prismblossom
Tündér


Előtörténet :
Im the candy man


Posztok :
94

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Csüt. Jún. 01, 2023 10:51 am




Tax the rich



Első rablás

-----------------:O:-----------------





Ha tudnám Adam mennyire rendes velem! Ha tudnék bármire is figyelni zuhanás közben! Kapaszkodom, bár annyira nem félek, mert vannak szárnyaim, ebből a magasságból is menne a repülés, de most, hogy ennyire legyengültem az illúzió dömpingtől biztosabb kapaszkodni és Callie-ra is rábízni magam.
-Tudom, most is leértünk, innen már menni fog!
Nyökögöm még Adamnek, amikoris rajtunk ütnek a PATKÁNYOK!
Az első gondolatom, hogy nagy a baj, mert egy ilyen patkány engem játszva elkap szerintem még a levegőben is, ahogy a döbbenettől kábán szálldosok.
Csak akkor nyugszom meg, amikor Mattyként üdvözli vezéregyéniségünket, akkor már Adamnál kucorogva szemtelenül végig is nézek valamennyi meztelen testen, a nőkén kétszer.
Megnézném én jobban is ezt a Crystalt, de ahogy visszavedlik patkánnyá elmegy tőle a kedvem. Bár nem árt velük jóban lenni a jövőre nézve, egyszer utaznom kell egy ilyen hátán.
-Bocs Adam, most behajtok egy ígéretet, de utána visszatérek a válladra, mint mindig.
Szerintem nem fog haragudni, hogy Calliehez szállok és pofátlanul elhelyezkedem mellei közt, mintha egy csésze csöcsbe ülnék, Adriata szentségére, ez az egyik legszebb pillanat az életemben.
-Egy kicsit majd beléd szeretek, de ne törődj vele.
Sóhajtom a kánaánban és igazán figyelnem kellene a környezetre, de nagyon nehezen megy.
A járatban kitartóan bámészkodom, itt is sok lehetőség van elbújni, ide is beférkőzni üzletelni.
Mell és pénz, akkora mázlistának érzem magam, a legszerencsésebb szárnyasnak délnek ezen a végén, de még a kaptárunkban is.
-Adaaam, majd ugye segítesz elcipelni a részem? Igen, ezt még kell oldanunk, én nem bírok emelni.
Jut eszembe hirtelen, mert remélem lassan rátérünk a nap második fénypontjára. Callie keble kiütéssel legyőzte, úgyhogy elmondhatjuk tényleg vannak adottságai!




Mathias Crowle

Mathias Crowle
Hibrid


Előtörténet :
Madarat tolláról

Posztok :
68

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Hétf. Jún. 05, 2023 6:13 pm




×Tax the rich ×

featuring: the boys



A Légtornász dicséretére csak félszegen elmosolyodtam.
- Természetesen. Ezért vagyok itt, Mr. Morava. Nem hiszem, hogy így követtek volna, ha nem figyelnék minden részletre.
Igazából ez volt az egyetlen biztosíték az ilyen együttműködések során, az egyetlen, ami miatt nem lázadt fel a legénység a kapitány ellett. Kétoldalú pióca-kapcsolat volt ez, ugyanis én nem lettem volna képes végigvinni a tervet az ő képességeik nélkül, ők viszont nem ismerték a terv minden részletét, szóval mindenkinek előnyös volt, ha mindenki életben maradt. Persze most azonnal is egymás torkának ugorhattunk volna, de volt egy apró, gyönyörű szeglete az emberi léleknek, ami nem engedte. A kapzsiság. Végülis ha most ennyit szakítottunk, legközelebb sem lesz kevesebb a nyereség. És halott főnök nem csinált új munkát, ez egy kegyetlen igazság volt.
De hogy voltaképp mennyi is volt az annyi, azt csak azután tudtuk szemügyre venni, hogy az alagutakban bolyongva el nem értünk egy nagyobb üreget, ami már ki volt világítva fáklyákkal, nagyjából a fal mértani közepén. Ez sem volt bálterem, de legalább fel tudtunk egyenesedni és néhány lépés távolságra kerülni egymástól.
- Jobb, ha innentől egyesével tűnünk el a negyed sötétjébe. Azt hiszem ideje kifizetnem önöket, uraim és hölgyem.
Erre a varázsszóra Kyros ledobta a válláról a zsákot és kibontotta a száját, amire persze mindannyian fölé görnyedtünk. Mivel másra nem bíztam volna ezt, ott előttük kezdtem megszámolni a szajrét.
Száztizenhét ezer arany készpénzként. Jó nehéz lehetett, Kyrosnak volt mit cipelnie. Az ékszerek meg egyebek, amit Callie és a Légtornász még hozott szuvenírnek úgy negyvenezret érhettek, szóval az egész zsákmány százötvenhét ezer arany. Jó néhány nemesi családot tettünk vékonyabbá.
Nagyjából szétszedtem a pénzt a megígért hét-hét százalékos adagokra, közben jelentőségteljesen Callie felé pillantottam. Vele többen egyeztünk meg, de ha ez itt most kiderült, mindketten igen csak egy kutyaszorítóban találtuk magunkat, szóval jobb volt ezt utólag intézni. Ő is tudta, hogy kifizettem volna. Nem szerettem a méreggel felütött sört.
- Szolgálják ki magukat. - böktem a botommal a pénzkupacok felé. - Crystal elvileg gondoskodott róla, hogy legyenek itt zsákok valahol a fal mellett. Egyébként örültem a szerencsének.



Adam Morava

Adam Morava
Alakváltó


Előtörténet :
Légtornász

Posztok :
123

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Csüt. Jún. 08, 2023 7:18 pm




Tax the rich



Az elszámolás!


-----------------:O:-----------------




Sejtettem, hogy ha Nova egy kicsit is jobban lesz, akkor már nem az én vállamat vagy zsebemet fogja választani a további utazásához, főleg nem, ha az alternatíva egy nagyon is dekoratív nő dekoltázsa. Nem versenyezhettem Calliope-val, ebben egy pillanatig sem kételkedtem és most nagyon is irigyeltem a kis pixi méretét, ami nem sűrűn fordult elő velem, hiszen nők terén én sem panaszkodhattam.
- Ne zavartasd magad, barátom. – biccentettem neki vigyorogva.
Bár nem voltam csempész, azért alaposan megjegyeztem az alagutak elhelyezkedését, mert sosem lehet tudni, mikor jön jól, ha észrevétlen kell kijutni a városból. Őszintén meglepett a mérete, mert még egy nagy terembe is belefutottunk.
Láthatóan sokat használták és most még készültek is ránk, vagyis Crowle erre is gondolt. Így kíváncsi tekintetek nélkül rendezhettük az üzleti ügyünket, ahogy mondta.
Most már megtudhattuk, milyen kincseket rejtett a Kyros által cipelt zsák….. Életemben nem láttam még ennyi pénzt egy rakáson és volt ott még pár találomra felkapott ékszer is. Varjú látványosan, semmit nem elfedve számolta, mi figyeltük.
Százötvenezer volt a fukszokat is beleszámolva, amit Crowle becsült meg.
- Én nem foglalkozom az ékszerekkel, mert nem tudnám jól elpasszolni, ezért ha nem bánná Mr. Crowle, inkább pénzben vinném el az értékét, ami, ha jól számolom …. – itt kissé elrekedt a hangom az összeg kimondása közben, …. – tízezerötszáz arany.
Aztán Nova-ra néztem.
- Természetesen segítek, elviszem a részed ahová csak akarod.
Viszont eszembe jutott, hogy ez akkora összeg, amit én nem fogok tudni biztonságosan elrejteni, így merészen Calliope felé fordultam.
- Esetleg megkérhetnélek, hogy elhelyeznéd egy biztos helyre a részemet, egy részét még szívesen be is fektetném, ha lenne lehetőség. Én nem tudnám jól elrakni és, ha valaki beköp, mert hirtelen többet költök a kelleténél, a lidércek elég meggyőzők tudnak lenni, még egy magamfajta alakváltóval szemben is.



Calliope Evenstar

Calliope Evenstar
Tündér


Előtörténet :
Csalogány

Posztok :
66

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Szomb. Jún. 10, 2023 1:28 pm




× Tax the rich ×

Callie & The Boyz




Ahogy Nova berepült ismét a dekoltázsomba és elhelyezkedett, felnevettem. Hát persze, hogy egy kicsit belém fog szeretni, de ez egy ilyen esetben már-már kötelező volt. Az apró pixiről meg úgyis mindenki tudta mekkora mutatványos, már csak a drámai hatás kedvéért is elő kellett adnia az ehhez hasonló érzéseket, méghozzá látványosan. Ez is a műsor része volt, így nem vettem különösen komolyan. Nem mintha egyébként bárkinek az udvarlását képes lettem volna komolyan venni.
- Ez csak természetes. – válaszoltam neki, majd nekivágtunk az alagutaknak. Egy ideig kellemetlen volt a görnyedés, többször megigazgattam a ruhám első sorban, hogy Nova ne essen ki, ha már ilyen kényelembe helyezte magát. A nagy terem és a felegyenesedés szinte már megváltásként érkezett, nem mintha annyira fájós lett volna a derekam. Csak lélekben voltam vénasszony, testben szerencsére nem.
Ott pedig végre Kyros is ledobhatta magáról az édes terhét, amit a megszerzett vagyon jelentett. Csendben követtem Matty számolását, bár ez inkább ösztön volt, semmint bizalmatlanság, de azért az utóbbi sem ártott soha. A jelentőségteljes pillantását, amikor szétosztotta a zsákmányt figyelmen kívül hagytam. Értettem, hogy nem felejtette el, amiben megállapodtunk, ha így lett volna, az neki lett volna kellemetlenebb. Később majd elintézzük az extrát egymás között, egyelőre megelégedtem azzal, hogy a hét százalékomat teszem bele az egyik előre odakészített zsákba. Neki is álltam, és Mr. Moravával ellentétben nekem nem volt gondom azzal, hogy ékszereket is hozzávegyek a dologhoz. Ha nem is tudtam feltétlenül gyorsan elpasszolni őket, legalább időnként illegethettem magamat a tükör előtt bennük. Nő voltam, szerettem a szép holmikat és egészen régen volt, hogy valaki utoljára elhalmozott volna velük.
- Megőrzöm neked a zsákod a széfemben, bár így mindig el kell jönnöd hozzám, hogyha költeni akarsz belőle. Milyen befektetésekre gondoltál? – mindenképp hasznos dolog volt a pénzt megforgatni és még több pénzt csinálni belőle, de egészen úgy hangzott, mintha az én üzletembe akart volna befektetni… Aminek természetesen szintén nem volt akadálya. - Jobb, ha ezek után mindenki kicsit meghúzza magát, és kitalálja, hogy mit mond ha bárki kérdezi honnan lett hirtelen pénze. – jegyeztem meg. Szerencsére rólam senki sem tudta, mekkora vagyont halmoztam fel az évtizedek alatt, és nem ez volt a megfelelő pillanat egyébként sem, hogy vad költekezésbe kezdjek, az túlságosan gyanús lett volna, de nem is akart elszámoltatni senki.
Ez után Matthez fordultam.
- Részünkről a szerencse, Varjú. Tényleg megcsináltad, ehhez őszintén gratulálok.
Arra nem számítottam, hogy kapok egy fuvart haza, hiszen nem véletlenül mondta, hogy hagyjuk el egyenként az alagutakat, így a patkányok voltak a következő legjobb esélyem.
- Ha valamelyikük volna olyan kedves, és elvezetne a Konyhámhoz legközelebb eső kijáratthoz… Önök pedig uraim, ha szükségük lenne rám, tudják hol találnak. – kacsintottam rájuk, majd a vállamra kanyarintottam a pénzeszsákot.


Nova Prismblossom

Nova Prismblossom
Tündér


Előtörténet :
Im the candy man


Posztok :
94

Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Kedd Jún. 13, 2023 11:01 am




Tax the rich



Első rablás

-----------------:O:-----------------





Valójában nehéz feladatot osztottak rám, de mindenért kárpótol most ez a mell itt, Callie gyöngyöző nevetése, féltő gondoskodása, ahogy igazít dekoltázsán, csak az én kedvemért.
Persze megérdemlem, hiszen nélkülem kutyaszorítóban lettek volna, kulcsméretű figurája vagyok az eseményeknek, hát beágyazom magam a keblek közé, hogy pillangóként kandikáljak ki legközelebb.
Kipihenten szállok elő, a szajré szagára. Egészen megrészegültem pislogok a felhalmozott hét százalékomra és magamban számolva költöm el az összeset.
Adam előrelátóbb, aztán én is közel repülök a tűzhöz, bár megígérte, hogy elszállítja nekem.
-Én ingatlanba szeretném fektetni, megalázó az az egérlyuk a cirkuszban, igaza volt a nővéremnek. Adam, téged kérnélek majd meg, hogy vegyél nekem lakást Közép-Estrancben, természetesen elmaszkírozlak.
Kacsintok rá, úgy tűnik bevett szokás már nálunk az álca és haverja felállás. Közelebb ügyeskedem azonban Calliehez, mert okosat mond és a mellei után maradéktalanul megbízom benne.
-Az én részem is kegyednél tárolnám, ha nem bánja, de nem sokáig, hamar el fogom költeni. Játékmajom, kalapok, ne is törődjön velem. Na és pixi vállalkozásom is lesz, de az majd a lakáson…Igaz senki nem fogja tudni, hogy egy tündér lakja a szobákat, ha már beférek egy csatornahálózatba…
Legyintek, miközben illegek még Callie előtt, hogy az én részem is fel kéne markolni.
-De hozzám lehet csapni drágakövet bátran, el tudom passzolni.
Egy a gatyámban is lapul, de arról senki sem tud, bedugtam magamnak még mielőtt elreppentünk volna, a dudoromról talán csak nem fogják kérdezgetni hogy került oda, ha idáig Callie keblén utaztam. Keménységét sem ellenőrizgetik, ha egyáltalán kiszúrja valaki.
Persze Crowle előtt is tiszteletem teszem, utánam //bocsi XD// ő volt a legfontosabb figura a történetben.
-Egy élmény volt, köszönjük a lehetőséget. Látod, nem bántad meg.
Szólok még Adamra, aki a legelején teljesen feleslegesen aggodalmaskodott és szidta az anyám, pedig az egy királynő messze-messze innen.
-A magam részéről azt hiszem patkány háton távozom, ha lesznek szívesek.
Fordulok az alakváltók felé, hiszen lelépni is ugyanolyan stílusosan fogok, ahogy megérkeztem.




Ajánlott tartalom



Tax the rich - Matt & the gang - Page 4 Empty Re: Tax the rich - Matt & the gang

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.