Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenTegnap 9:34 pm-korAmelia BarlowNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 5:40 pm-korZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 19%
4 Hozzászólások - 19%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Amelia Barlow

Amelia Barlow
Alakváltó


Posztok :
34

Nappal egyik - Éjjel másik = Amelia Barlow Empty Nappal egyik - Éjjel másik = Amelia Barlow

Csüt. Jún. 22, 2023 7:25 pm







Amelia Barlow

Faj/alfaj: Ember - Alakváltó (Puma)

Foglalkozás: Nappal egyik: Ápolónő - Éjjel másik: Egyféle igazságosztó (majd)

Külső leírás: Ha rám nézel… sosem mondanád meg, mi vagyok.
Átlagos magasságú, fiatal embernő, sötétbarna hosszú hajjal, barna szemekkel, kissé kreol bőrrel, úgy 55 kg. A ruházatomban sincs semmi kirívó, szeretem az egyszerű és kényelmes öltözéket. Hajamat inkább összefogva viselem, úgy könnyebb az ápolónői fityulát feltenni. Hiszen, ha éppen dolgozom, akkor fehér köpenyt hordok, mely elfedi a ruhámat, egyszersmind védi is azt a kórházi szennyeződésektől. Cipőm is kényelmes, mivel a napot talpon töltöm. Általában.
De van egy olyan alakom, amely minden, csak nem éppen megszokott. A bennem élő vadállat alakja az. A bundája aranysárga, a Hold ezüstjében inkább bézs színű. Szemei mézsárgák. Puha léptű, nesztelen óriás, aki könyörtelenül csap le.

Jellemleírás: Alapjaiban, ebben sem tűnök ki a tömegből. Kedves vagyok és mosolygós, igazán odaadó a betegekkel, és a hozzátartozóikkal is. Mi más is lehetnék, hiszen ápolónő vagyok a kórházban. Aki futólag néz rám, néhány perc erejéig találkozunk csupán az élet folyóján, az ennyit lát belőlem. Az emberi életemben általában tényleg ilyen is vagyok. Kedves és mosolygós, barátságos mindenkivel, segítőkész. De hidd el jobb, ha nem bosszantasz fel. A düh haragot szül, a harag pedig elszabadítja a testemben megbújó fenevadat. Hát így állunk.

Különleges képességek


Elég képesség az alakváltás maga. Különleges felszerelés sincs.

Felszerelés


Egyelőre nincs.

  • Tárgy neve




Játékvezető


Aktív játékok:

Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt és hogyan végződött.

Befejeződött játékok:
Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt és hogyan végződött.

Inaktív játékok:
Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt, illetve lezáratlanság esetén megtörtént vagy nem történt meg.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.