Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenTegnap 9:34 pm-korAmelia BarlowNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 5:40 pm-korZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 19%
4 Hozzászólások - 19%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Moros Greycloud

Moros Greycloud
Tündér


Előtörténet :
A tale of woe and ambition

Posztok :
213

Szürke felhők viharos égen Empty Szürke felhők viharos égen

Kedd Ápr. 04, 2023 2:07 pm











Moira Greycloud

Faj/alfaj: Tündér - Faun

Foglalkozás: Tolvaj

Javasolt PB: Cara Delevingne




A karakterről


Az ikrek nem hidegülnek el egymástól - ők parázsló lánggal utálják egymást. Egyszerre születtünk, ugyanabból a méhből, ugyanolyan vizslató tekintettel, de mindketten a magunk módján szenvedtük ezt meg. Kisebbek voltunk, mint a testvéreink, hiszen mi sosem érezhettük teljesnek magunkat egyedül, csak közösen. Gyengébbek lettünk, fauntalanok. Én azért szenvedtem meg ezt, mert férfiként lettem gyenge, te pedig azért, mert születésünk pillanatától megloptalak. Nekem azért erősebb a mágiám, amiért neked gyengébb - mert előled loptam el az oreát az anyánk véréből. De ahogyan én, úgy te sem voltál hajlandó ezt elfogadni és egy másik módon kezdtél érvényesülni.
Ahogy téged megloptak, te úgy loptál másoktól.
Kisebb voltál, de fürgébb és hajlékonyabb. Kevesebb mágiád volt, de azt tökéletesen uraltad. Patadobogás helyett nesztelen léptekkel jutottál be bármilyen tiltott helyre, csábítottál el bárkit, míg lankadt a figyelme és szereztél meg mindent, amit csak megkívánt a tekinteted. Persze emiatt sokszor kerültél bajba, amiből én nem húztalak ki. Sokszor kaptál büntetést, amitől nem védtelek meg, ezért elszoktál attól, hogy rám támaszkodj. Ezért itt vagyunk most ott, ahol vagyunk.
Mégis, az ikrek nem hidegülnek el egymástól. Bármilyen parázs ég közöttünk, bármennyire csíp a láthatatlan kötelék, attól még ott marad.

Kapcsolatok





Moros - Ez lennék én, a testvér, akire nézni sem bírsz, mert minden pillantás egy alkalmat juttat eszedbe, amikor magadra hagytalak. Mégis, ahogyan téged sem ismer senki úgy, ahogyan én, belém is csak te látsz úgy, ahogyan az ikrek szoktak. Már hosszú éveket leéltünk úgy, hogy kerültük egymást, ennek azonban lassan vége, különben mindketten meg fogunk kattanni.





Zoi - Drága kishúgunk hasonlóan renitens és bajkeverő, akárcsak te. Csak épp ő nem értheti meg, amit átéltél, hiszen rajta sosem élcelődtek. Rajta senki nem köszörülte a nyelvét, ő képes volt odaütni azoknak, akiknek te nem. Míg te az erő hiányától szenvendtél, ő éppen a meglététől, hiszen nő létére harcos akar lenni. Biztosan érdekes beszélgetésetek lehetne.






Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.