Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenTegnap 9:34 pm-korAmelia BarlowNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 5:40 pm-korZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 19%
4 Hozzászólások - 19%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Luna S. La Croix

Luna S. La Croix
Lidérc


Előtörténet :
Fiatalság, mennyi öröm és mennyi kín

Posztok :
23

Rhett La Croix Empty Rhett La Croix

Szomb. Ápr. 22, 2023 8:33 pm









Rhett La Croix

Faj/alfaj: Lidérc

Foglalkozás: Amit szeretnél, lehetsz lidérc likvidátor főboss, vagy szörnyvadász, a foglalkozásod Luna számára egyelőre rejtély

Javasolt PB: Henry Cavill - neki örülnék a közös képek miatt





A karakterről


Rhett nem eszik tündéreket, nem gyilkol kedvtelésből, bár azóta létrehozhatott jónéhány élőholt szolgát, én azt nem tudom.
Csak azt, hogy ő a legférfiasabb lidérc, akit ismerek, tekintete acélos, fellépése bátor. Talán túlságosan is bátor, egyedül engem félt, lehet, hogy én vagyok a gyengepontja, ezért lépett le otthonról? Minden zordsága mégis már-már emberszerűen lágy bennsőt rejt, legalábbis velem mindig kedves volt, tanított, okított, inkább szülőm, mint a tulajdon apám és anyám.
Az ügyleteiről nem tudok, de biztosan vannak neki, hajtja az adrenalin, föggetlenedési vágy mérgező családunktól, kalandok, veszély. Számomra ő a legizgalmasabb személyiség a világon. Nem enyhén imádom... Fanyar humora, a gúny, amivel lemarja az arcról az lidérc bőrét, ezt is tőle tanultam, de van még mit. Harcmodort, karozást, mert ebben is ügyes, sőt ezekre ment rá inkább, a vérmágiában nem annyira remekel, vagy csak nem szereti olyan sűrűn használni, hiszen akkor ölnie kell és amilyen férfias, lovagias, biztosan fél, hogy valami ártatlant nyírna ki. Ismeri viszont a mérgek hatásait, gyógynövényeket és állatokat és ha kell odateszi magát, hogy megvédje az ártatlanokat. Igazi hős, az én hősöm, maradéktalanul felnézek rá, bár jelenleg haragszom, mivel egyedül lépett le otthonról, nélkülem. Nyilván azonnal utána kellett mennem.


Kapcsolatok


Örökké az imádnivaló kishúgod maradok, aki nos mindig bajba keveredik a zombijával, de te jössz, hogy kihúzz a csávából, avagy téged is bajba keverjelek.
Féltesz,  ugyanakkor meglennének a saját kis ügyleteid is céljaid, ebben nem kötném meg a kezed, remélem megihlet majd a világ, elszabadulsz és remek életcélokat találsz. Például irtani a gonoszt a sötét erdőben? Persze ezt csak pletykálják. Vagy be akarsz állni a lidérc likvidátorok közé, esetleg ott már birtokolsz is valamilyen magasabb pozíciót, te már nem pitiáner bűnözőket kapsz el, hanem alakváltókra vadászol? Ugyanakkor az avilágban is megvannak a kapcsolataid?



Én, Luna - Kedvenc kishugod vagyok, egyben az egyetlen kislányrokonod. Apám helyett apám, bátyám helyett bátyám vagy. Ugyanakkor a legnagyobb gyengepontod is, velem lehetne téged zsarolni és lehet, hogy olyan helyzetekbe keveredtél, hogy fognak. Mindig elfelejted, hogy én se vagyok olyan ártatlan...







Calliope Evenstar -Ő fogadott be és adott munkát, vagyis nála találsz. A nő segít nekem, vagyis hálás lehetsz neki, netalán bosszantani fog? Vajon a munkához, amit tőle kapok mit fogsz szólni? Lehet, hogy téged is beszervez, vagy te őt, esetleg bátani fog, hogy a családod olyan tündéreket eszik, mint amilyen ő is. Mert engem fog. Drámaszagot érzek, ha úgy szeretnétek.









Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.