Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenTegnap 9:34 pm-korAmelia BarlowNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 5:40 pm-korZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 19%
4 Hozzászólások - 19%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Május 31, 2023 5:50 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Estrance bámulatos volt. Egyik sarok a másik után, mindegyik egy újabb dologra mutatott ablakot, amit soha az életemben nem láttam még. Mármint tudtam a fogaskerekek létezéséről, de élőben még sosem láttam. Komolyan, ahogy forogtak, kitt, katt, kitt, katt, mintha minden pillanatban el akarnának törni, de aztán mégsem. Bámulatos.
Arról már szót sem akartam említeni, de fogok, hogy az emberek olyanok voltak, mint egy össze-nem-illő darabokból kialakított üvegablak. Voltak kalapok, amik szintén kattogtak, másoknak a válla kattogott, úgy egészében az egész város nagyon szerette ezt a monoton hangot. Meg a színeket. Voltak más tündérek is, faunok, néhány sarkon pixik repkedtek, csak lidércet nem láttam. Pedig akartam. De nem kaphat meg a tündér fia mindent egyetlen nap alatt, még ha annyira próbálkozik is, mint én.
Egy ideig csak véletlenszerűen vándoroltam az utcákon, követve a napot, ahogy haladt az égen - egy ideig. Utána valami sokkal érdekesebb lett délebbre, aztán valami más. Egy kirakat, vagy egy utcai árus. Ráadásul az egész város is folyton változott, a villogás és a színkavalkád fakóbb lett, mintha valami rejtélyesebb köntöst öltött volna, a sikátorokban pedig emberek sugdolóztak... valamiről. Sosem tudtam nemet mondani egy rejtélyre, úgyhogy közelebb ólálkodtam.
Mire beértem a két fal közé, a sugdolózók eltűntek, amit csak egy lemondó sóhajjal vettem tudomásul, aztán megfordultam, hogy visszamenjek a főutcára, de helyette szembetalálkoztam három alakkal. Ők nem voltak olyan színesek meg kattogósak, mint a többi, inkább, hát, koszosak. Meg hullott a hajuk.
- Ez az, Hank?
Az ez gondolom én voltam, Hank meg a hozzám legközelebb álló a három férfi közül. Ő erre csak a földre köpött - valami helyi szokás lehetett -, aztán otrombán biccentett.
- Ez hát. A pénzes balek.
Ezt már azért kikértem magamnak, azért a balek egy kicsit erős volt így első pillantásra. Jó, nem takarékoskodtam a pénzzel, amivel elküldtek, de hát az a forgó bizgere nagyon menő volt, teljesen megért hét aranyérmét öt helyett, amennyiért akarták adni.
- Ha elvesztek, sajnos nem tudok segíteni, én is most jöttem csak. - mondtam zsebre téve a kezem.
Hank erre nevetni kezdett, olyan rekedtesen, mint néhány rosszul működő fogaskerekes bizgere.
- Vicces fiú. Biztos van még abból a sok érméből nálad, nemde, tündérke? Szóval pakoljad csak ki szépen.
Egy ideig csak felvont szemöldökkel néztem rájuk a pápaszem mögül, aztán ahogy leesett a helyzet hirtelen nagyon izgatott lettem.
- Úú, ez egy rablás, ugye? Azta, még sosem voltam kirabolva. Mit is kell ilyenkor csinálni?
A három alak láthatóan megdöbbent, aztán az egyikük előhúzott egy ki-be csukható kést. Aztán felém bökött vele.
- Azt kell, amit mondtam! Pakold ki a zsebeidet, vagy a szárnyadat nyiszáljuk le.
- Áh, elnézést, félreértettek. - ráztam meg a fejem engedékenyen. - Az nem jut eszembe, hogy egy hős mit csinál ilyenkor. Azt hiszem nem lenne hősies megölni a támadóimat, az olyan... antihősös. De jobb híjján... - Előhúztam a zsebemből a kezem, benne a Solas késméretű verziójával, aztán némi koncetrálással megnövesztettem a szokásos lándzsára. - Jajj nektek, gaz bűnözők!
Elcsépelt szöveg volt, de lámpalázas voltam. Végülis mégis csak ez volt az első rablásom. Jól kellett szerepelnem.


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Csüt. Jún. 01, 2023 4:00 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




A délelőtti edzésemet követően, nagy sürgés-forgás fogadott a konyhán, ahol megtudtam, hogy vendégek, vagyis igazából csak egy vendég érkezett a követségre, de az nem volt más, mint Daphne kisasszony nővére, aki valami nagy mufti volt a pixik kaptárában.
Először nem örültem neki, mert akkor a kiskövetasszony biztosan vele fog foglalkozni most egy darabig és nem lesz rám szüksége, így sok lesz a szabadidőm és annyira még nem ismertem a várost, hogy Nizasse nővéren kívül más barátom is legyen, őt meg nem zaklathatom mindig, amikor csak unatkozom.
De aztán minden jóra fordult, mert Daphne kisasszonyhoz, mint kiderült, még egy vendégnek kellett volna érkeznie, de az valami oknál fogva nem került elő. Ráadásul a hercegecske Tír na nÓg-ból, akinek nem lenne jó, ha a haja szála is meggörbülne, miközben a város és különösen a követség vendégszeretetét kéne élveznie. Éééééés a kiskövetasszony engem bízott meg azzal, hogy kerítsem elő a föld alól is. Persze azt igyekeztem a gondolataimból ellegyezni, hogy ez csak azért volt lehetséges, mert kedvenc bátyám Moros épp a hírhedt szabad szerdáit töltötte ki tudja melyik lebujban. De mindegy is, ez egy jó lehetőség volt nekem, hogy megmutassam, mennyire hasznos is tudok lenni és nem csak a Daphne nevű üstökös csóvájának egy darabja vagyok. (Mik nem ragadtak rám mostanában.)
Először a vasútállomáson kezdtem, ahol – elég …hmm….jellegzetes személyleírása volt a srácnak, - a jelzőőr útbaigazított, merre látta utoljára. Elmondása szerint eléggé el volt varázsolódva a város látnivalóitól, arra ment, amerre a leglátványosabb és leghangosabb mérnöki találmányok voltak, még majdnem egy kocsi alá is alákeveredett a nagy bambulásban.
Szóval levontam a következtetést, hogy ment az orra, a szeme és a füle után. Hát ez remek!
Már nem is tudom, hány embert, faunt kérdeztem meg, ahogy nyomról-nyomra haladtam. Egyre idegesebben vettem észre, hogy az a tudatlan és eszement ifjút egyenesen a Sötét negyed felé vitte a kíváncsisága, ami nem volt biztató fejlemény. Csak abban bízhattam, hogy „csak” kirabolják és alaposan helybenhagyják legfeljebb, de nem a hulláját kell kézbesítenem Daphne-nak.
Éppen elmentem egy szűk sikátor mellett, amikor hangok ütötték meg a fülemet, amik megtorpanásra késztettek. Visszaléptem és három jellegzetes alvilági alakot láttam, akik a személyleírásomhoz megtévesztően hasonló ifjút vettek körbe.
Megkönnyebbült sóhaj szakadt ki belőlem. Életben van…….még…
A szemöldököm azonban a homlokomra szaladt, amikor egy fényes lándzsa villant a kezében és - innen ne menjek el, ha – nem valami macskaszerű elégedettség nem ült az arcán.
Persze nem hagyhattam, hogy a tapasztalatlansága miatt megöljék, így szándékosan nagy dobogással a három alak fel vettem az irányt, remélve, hogy egyrészt rám figyelnek majd, másrészt talán egy felfegyverzett fauntól meg ijednek és elszaladnak. Hahh! Egy próbát megér, bár szívesen táncoltattam volna már meg végre az ostorom……csak most ne bukkanjon fel egy hidegvérű lidérc se….
- Segíthetek esetleg úrfi?



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Hétf. Jún. 05, 2023 6:29 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Támadóim ezen a gyönyörű napon láthatóan hozzám hasonlóan zavarba jöttek, de legalább is megtorpantak és tétlenül néztek hol a Solas hegyére, hol rám, hol meg egymásra. Ez valami olyan reakció volt, amit ki akartam váltani, szóval elégedetten elvigyorodtam és izgatottan rebegtettem meg a szárnyaimat. Mielőtt azonban belelendülhettem volna, hogy látványosan és rendkívül menőn lefegyverzem és megfutamítom őket, mint Setantios az egyik kalandjában, mögöttük egy felettébb látványos faun sétált be a sikátorba, és... egyenesen rám nézett. És még meg is szólított, engem!
- Óh, öhm, nem tudom. - feleltem kizökkenve a szerepemből. - Szerinted kellene? Már segítened.
Mármint itt nem az volt a kérdés, hogy elbírtam-e három útonálló gaz banditával - a nagyapám igen mélyre ásta volna magát, ha nem -, inkább az, hogyan volt heroikusabb a jelent. Bár a bajtársiasság sokszor szerepelt az ilyen eposzokban, szóval végülis a faun lány segítsége is jól jöhetett.
A három gaz útonálló - vagy hát jelen helyzetben sikátoronálló... sikátorbanálló... értitek - csak pislogott, aztán mind a hárman késeket rántottak.
- Kurva szar napom volt, szóval most rábasztatok. Szedjétek le a faunt, enyém a tündérke. - jelentette ki az előbb Hank néven bemutatott ember, aztán nyomatékosan felém indult, megpróbálva rámarkolni közben a lándzsám nyelére. De azt nem markolászhatja csak úgy akárki, szóval elrántottam előle és megpörgettem.
- Ezt nem ajánlanám. - mondtam egy utolsó figyelmeztetésként, de Hanket nem hatotta meg. Helyette csak jött felém, szóval lejjebb engedtem csúszni a pápaszemet és mögüle jókorát villantam a szemébe, majd ahogy hunyorogva oldalra tántorgott egyszerűen állba vágtam Solas nem hegyes végével. Nem volt halálos, de azért eléggé fájt, ezt gyakorlóbotokkal már tapasztaltam. Helios nagyapa nem volt a kesztyűs kezű fajta.


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Pént. Jún. 09, 2023 10:24 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Igazából azon kívül, hogy egy hamisítatlan Tír na nÓg-i herceget kell megkeresnem, meg a cseppet sem szokványos személyleíráson kívül, amit Daphne nővére adott, nem sokat tudtam a fiúról, akinek megkeresésével meg lettem bízva, na még annyit, hogy minél előbb leljek rá, mert szereti bajba keverni magát.
Az előttem látott események és alakok tükrében, minden teljesen stimmelt, így kétségem sem volt, hogy egyrészt megtaláltam a célpontomat, másrészt a baj is jelen volt.
Ám ha azt gondoltam hatalmas megkönnyebbülést fogok látni a megjelenésem és segítség felajánlásom okán, akkor valószínűleg nagyot tévedtem, mivel ezen érzelmek helyett, inkább zavart véltem felfedezni az ifiúr arcán. Az okulárétól ugyan a szemét nem láttam, de az arckifejezése és a habozó válasz ezt sugallta.
De mindez nem is számított, mert már eldöntöttem, hogy megmutatom ezeknek a szerencsétlen útonállóknak, hogy milyen ügyes is vagyok az ostorommal. Édes Vahe, milyen régen nem használhattam igazi harcban, tulajdonképpen még egyszer sem, ha jobban átgondolom…….
Soha nem hagytam volna ki ezt az alkalmat!
Éééééés a legjobb az egészben, hogy a gazfickók is a harcot választják, nem futnak el, sőt minden bizonnyal alaposan alábecsülnek.
Örülök, hogy ketten engem választanak, de aggódom és csak remélni merem, hogy a hercegfiú használni is tudja azt a csudalándzsát, nem csak dísznek van nála.
Jobb lesz, ha mielőbb megszabadulok a két jómadártól, hogy ha kell megvédhessem Daphne kiskövetasszony védencét és épségben juttassam el hozzá.
- Gyertek csak, gyertek. – Mosolyodtam el és már a kezemben is volt az ostor nyele.
Bár jó lett volna elszórakozni, de sürgetett az idő, ezért, amikor az egyik férfi kicsit előrébb mozdult, mint a másik, őt csípte vállon először a bőrszíj vége, aztán úgy rántottam vissza, hogy a kissé a jobb oldalán álló, egy fél lépéssel mögötte állónak, a combjába marjon.
Természetesen azonnal lebénultak, én pedig eléjük lépve az elsőnek megragadva a felsőjét egyszerűen lefejeltem, kihasználva a szarvaim előnyét, a másikat gyomron rúgtam a patámmal, amitől pár lépéssel arrébb rogyott össze. Lehet még sem kellett volna az ostor……….
Elsőke még mindig a kezemben lógott, amikor a herceg felé fordultam. Megnyugodva láttam, hogy nyerésre áll.
- Mit szeretne velük tenni Astraeos úrfi?




A hozzászólást Zoi Greycloud összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 12, 2023 8:34 pm-kor.
Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Hétf. Jún. 12, 2023 10:13 am




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Én nem akartam feltétlenül kiütni Hanket, komolyan! Eskü, csak felütésnek szántam azt a lándzsapörgetős mozdulatot, ahogy minden heroikus küzdelem elején volt egy mozdulat, ami megmutatta a hős mennyire legendás harcos de egyben kegyelmes is. Csak hát... kicsit nagyra sikerült ez a felütés, Hank barátom pedig oldalra lépett, a lábai összecsuklottak, aztán az egész testével nekizuhant a sikátor falának és mint egy rongybaba lecsúszott róla. Ennyit a heroikus párbajról.
- Boocsi, nem akartam! - léptem oda hozzá, csak hogy ellenőrizzem hogy azért lélegzett-e. Szerencsére igen. - Fuh. Hál' Adriatának, azt azért nehezen magyaráztam volna ki a Fullánk Tábornoknak.
Ahogy felpillantottam a faunra és a saját harcára, egy pillanatra nyitva maradt a szám. Mármint nem csak azért, mert az egyébként is csinos faun nő a győzelem küszöbén szinte szikrázott, mint egy harcos istennő vagy valami diadalittas erdőszellem, másrészt meg... az előtte álló két gaz útonsikátorbanálló csak... állt. Nem úton, csak úgy. Aztán ahogy a faun rövid úton elintézte mindkettőt, az sokkal stílusosabb és menőbb volt, mint amit én csináltam. De hé, én nem számítottam rá, hogy Hank csak úgy eldől egy állcsúcson ütéstől! Ráadásul neki két ellenfele volt, úgy könnyebb volt egyébként is.
- Öhm, nem tudom, a hőstörténetekben általában ilyenkor jelenik meg egy csapat katona és viszik őket a méltó büntetésükre. - feleltem fejvakarva, miután összezsugorítottam a Solast és eltüntettem a zsebemben. - Lehet szólni kellene a helyi katonáknak.
Az csak három hosszú pillanattal később esett le, hogy a nevemen szólított, pedig határozottan megfogadtam, hogy inkognitóban maradok, mint minden valamire való legendás harcos, amikor nincs rá szükség.
- Én... én nem Astraeos úrfi vagyok, hanem... E... Eostres, igen. De hívj nyugodtan Eosnak. Te ki vagy?
Ezt a nevet már Psyche Prismblossom se hitte el, igazán ki kellett volna találnom valami jobbat, de... Most hogy teljesítsek egy ilyen menő faun harcosnő előtt miközben arra próbáltam koncentrálni, hogy ne csillogjon túlságosan a szemem?


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Jún. 14, 2023 5:41 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Elengedtem Elsőkét, aki nagy puffanással rogyott össze, mint egy nagy kupac rongy, mindez azért történt, mert bár én is eltévelyedtem időnként a városi lakosok és főleg a nemesség furcsa beszédvilágában, azért ez a furcsa válasz az úrfi részéről meglepetésként ért. Milyen hőstörténetről beszélt egyáltalán? Hol vannak itt hősök és hol vannak megmentett áldozatok? Mert mintha az is kellene ehhez, csekély ismereteim szerint.
Aztán felidéztem magamban Daphne és testvére furcsa arckifejezését, amivel a trónörökös felkutatását és a követségre kísérését feladatba adták és így belegondolva, mintha lett volna valami furcsa kifejezés az arcukon……
- Ez…..ez nagyon szuper volt! Jó kis fegyver– jegyeztem meg felcsillanó szemmel, kicsit irigykedve, ahogy a dárda hirtelen kicsivé vált és a zsebébe süllyesztette. – Egyébként meg nem tudom mennyire van tisztában fen……..óóóó…..szóval Eos úr….Eos….ha így szeretné...... – próbáltam megfelelni a kérésének, mert ugyan nem tudtam az okát pontosan, de sejtettem, hogy nem a rangjának megfelelően akarta megszemlélni a várost, amit meg is tudtam érteni valahol, - hogy ez a Sötét negyed. -intettem körbe sokat mondó arccal. – Itt eltartana egy darabig, míg találunk egy lidérc csapatot, addigra ezek itt biztosan nem lesznek itt vagy maguk jó szántából vagy….hmm….máséból.
Na meg aztán most már itt voltam én, más védelemre nem volt szüksége és láthatóan azért nem volt egy elveszett lélek, ha harcra került sor.
- Én Daphne kiskövetasszony testőre vagyok, a nevem Zoi Greycloud szolgálatára úr….Eos és akit az Ön keresésére szalajtottak és láthatóan pont jókor érkeztem. Szerintem, ha nem akarja a halálukat, egyszerűen hagyjuk itt őket és menjünk, mielőtt megjönnek a cimboráik, mert lehet, hogy valamelyik itteni banda tagjai. – sürgettem kicsit, kíváncsian legeltetve rajta azért a szemem, mert jóképű egy hercegecske volt és még a szemüvegen keresztül is intenzíven éreztem, hogy ő is szemmel tart engem.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Hétf. Jún. 19, 2023 10:52 am




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Határozottan gyakorolnom kellett még ezt az inkognitó dolgot, ugyanis valamiért eddig mindenki zavarba jött, amikor kierőltettem magamból egy álnevet. Psyche Prismblossom is, most pedig a faun harcos-szellemistennő is. Volt a faunoknak valami neve rá, de Adriata látja nem jutott eszembe. Cernos? Cerus?
- Óh, igen a Solas egy legendás fegyver. - vontam vállat vigyorogva. Tekintve, hogy csak félhivatalosan volt nálam - de ezt is csak azért mertem kijelenteni, mert nem hittem, hogy ne vettek volna legalább észre, miközben elhoztam -, talán nem kellett volna így mutogatnom. De ez a Naplándzsa volt! Mégis ki tudta volna csak úgy a zsebében rejtegetni? - Meg akarod nézni? Megmutatom, ha megnézhetem az ostorodat. Az is orea, ugye?
Vagy a szellemistennőnek volt valami különleges ereje, mert a gaz útonállók nem szoktak csak úgy maguktól megdermedni és hagyni, hogy valaki a földbe döngölje őket. Ami, megjegyzem, még visszaemlékezve is eszméletlen menőn nézett ki.
De persze ahogy bemutatkozott, egyből világos lett, hogy feleslegesen próbálkoztam rejtőzködni, végülis a feladata volt megkeresni. Azt nem értettem, hogy pontosan miért, hiszen épp útban voltam a követség felé, egy-két kitérővel, biztosan nem telt még el olyan sok idő. Valószínűleg Psyche csak gyorsabban ért oda, mert a pixik mindenhová repültek, az meg gyorsabb volt. Egészen biztosan.
- Óh, értem. Akkor talán lehet, hogy tényleg Astraeos úrfi vagyok, de szigorúan csak ha Full... Izé, Prismblossom őnagysága hallja. Addig csak Eos. Ön meg maga nélkül, csak így röviden.
A kijelentésére körbenéztem, de azon kívül, hogy minden koszosabb volt egy kicsit nem tűnt sötétebbnek az idő. De nem Koszos Negyedet mondott, hanem Sötétet, szóval valaminek lenni kellett a név mögött.
- A sötét nem vaj, nem félek a sötétben. De a halálukat akarni az után, hogy ilyen szépen a földön fekszenek ártalmatlanul nem lenne valami hősies. Szerintem... megtanulták a leckét. Innentől biztos, hogy jó útra térnek. Igaz, Hank? - néztem hátra a saját, személyes ellenfelemre. De Hank nem válaszolt, szóval csak vállat vontam. - Biztosan így van. Izé, lehet egy kicsit túl sokat kanyarogtam, merre is van a követség épülete?


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Pént. Jún. 23, 2023 5:45 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Remélem, hogy fog menni nekem ez az álneves dolog, mert nem én szerettem volna az lenni, aki lebuktatja az úrfit ilyen módon, ha ő nem a rangjának megfelelően akar utazni.
Valószínűleg a kiskövetasszony és vendége, nem szándékosan hallgatták el előlem ezt a dolgot, az is lehet, hogy nem is tudtak róla, bár akkor bizonyára keresni sem kellett volna…….
~ Egy legendás fegyver? Hűűű az anyját! ~ meresztettem még jobban a szemem a zsebében eltűnő eszközre és nem is kételkedtem szavaiban, mert egyrészt ő egy magasrangú tündér, másrészt soha nem láttam még fegyvert így működni.
- Nagyon szeretném megnézni. – bólogattam szaporán és el sem hittem, hogy felajánlotta.
A cserében kért ostormutogatás ehhez képest semmi sem volt, azonnal le is kaptam az övemről és elé tartottam.
- A csattintójában van belefonva az orea. – erősítettem meg a feltételezését. – A nagybátyámtól kaptam és sokszor tett már nagy hasznot nekem, mert pár másodpercre lebénítja azt, akihez hozzáér. – magyaráztam, nem gondoltam arra, hogy pont előtte kéne titkolnom, ha már ő sem titkolódzott és megnézhettem azt a híres-neves Solas-t.
- A lándzsád mire képes, már a zsugorodáson és a növekedésen kívül. Bár persze már ez is nagyszerű, de feltételezem nem ettől „legendás”. Na meg, ha rád bízták, biztos nagy erejűnek kell lennie, főként, ha szeretsz kíséret és testőrség nélkül utazgatni.
Ahogy kimondtam, rájöttem, hogy ez mennyire rosszul hangzott, azt hiheti, hogy megkérdőjelezem a rátermettségét vagy a harci tudását, ezért kissé elvörösödtem és azonnal hozzátettem.
- Természetesen nem gondolom, hogy nem elég bátor vagy ilyesmi, csak hát mégis Ön….te Eos egy királyi örökös vagy.
Reméltem, hogy nem fog megorrolni rám, mert nem vagyok képes elég kifinomultan fogalmazni.
Még eléggé ennek hatása alatt voltam, így elsiklottam az elszólása mellett.
A további szavai azonban már felélénkítettek az érdeklődésemet, mert megmutatta, hogy nem tudja igazából hol is van.
- Nem úgy sötét. – ráztam meg a fejem, igaz nem felejthettem el, hogy én sem voltam jobban tisztában a város felépítésével, amikor ideérkeztem, de azóta ezt a hiányt serényen igyekeztem pótolni. – Ez a …..benne lakókra vonatkozik, vagyis a…..legtöbbjére. Veszélyes itt lenni, főleg egy tehetősnek. Ez itt a nyomornegyede a városnak, nagy itt munkanélküliség és a bűnözés, ahogy tapasztalhattad is. – intettem a földön még mindig eszméletlenül fekvő fickókra. – És én sem szívesen végeznék így velük, bár abban erősen kételkedem, hogy ettől a kis veréstől jó útra térnének. De ha van főnökük és megtudja, hogy elszalasztottak egy zsíros zsákmányt, hát…..nem lennék a helyükben. – csóváltam meg a fejem.
Ezek után a sikátor azon kijárata felé intettem, ahonnan én is érkeztem.
- Arrafelé, északi irányba, de csak kövess …..úr….Eos. Ha szerencsénk lesz többen nem figyeltek fel rád és egy kis gyaloglás után, már kocsit is találunk, ami visszavisz.
Mivel ide egy egészséges életösztönnel rendelkező fogathajtó sem teszi be a lábát, ha nem
ebédként akarja viszontlátni a lovát.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Vas. Júl. 02, 2023 7:59 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Ahogy egy tisztes üzletben illet, amihez - az ideérkezésem óta történtek által igazolva - remekül értettem, elővettem a lándzsát és odanyújtottam a faunistennőnek.
- Úgy hívják, hogy Solas, a Sunspear dinasztia legendás fegyvere. Még azelőtt kovácsolták, hogy az oreánk nagy részét felvásárolták volna az emberek. - mondtam, felidézve az egyetlen passzust a történelemkönyvből, amire figyeltem és sikerült megjegyezni. - Ha mágiát használsz rajta megnő meg összemegy, attól függően, mit csinálsz vele. Nem tudom faun mágiával hogy működik, de azt hiszem ugyanúgy kellene. De nem ez az egyetlen trükkje, ez a családom legvégső fegyvere. Képes felszabadítani Sinan napjának erejét. A nagyapám a történetei szerint egész léghajókat taszított le az égből egyetlen dobással.
Azt sosem tudtam, hogy utána hogy szerezte vissza a lándzsát, sajnos a Solas nem jött vissza magától - pedig az igazán menő lett volna. Talán egy zuhanó léghajón az emberek nem igazán foglalkoztak egy lándzsával, akármilyen felvágósan nézett ki.
Nagyjából ekkor ért el a tudatomig az az aprócska szó, ami megbújt a dicséretben, és amitől valahogy melegem lett a nyakam körül így megrángattam a galléromat.
- Rám bízták, igen. Nagyjából. Voltaképpen. Ha úgy vesszük, a rátermettségem bizonyítása miatt kaptam meg, szóval ez egy helyénvaló kijelentés. Mhm.
Csak hogy ne kelljen ezzel a kérdéskörrel túl sokat foglalkoznom megfordultam és meglegyintettem az ostort, csak úgy a levegőbe. Olyat durrant, mint egy mennydörgés, szinte beleremegtek a sikátor falai.
- Óha, ez aztán nem egy kezes jószág. - néztem végig a fonott nyélen, miközben összetekertem és visszaadtam Zoi Greycloudnak. - Pár másodpercre, azt mondod? Az elég hasznos lehet.
A Sötét Negyed épp olyan helynek hangzott, amire ráfért valaki, aki megmentheti a bajba jutott hölgyeket a csúnya, koszos és sötét útonállóktól. De ha tényleg ennyire koszos volt, akkor valószínűleg nem a tojáshéjszínű ingemben kellett volna arrafelé mászkálnom. Mármint nem mondom, hogy nem áldoztam volna fel a jó ügy érdekében, de csak nem régen vettem. Három aranyért. Vagy ezüstért. Valamelyikért.
- Óh, de a kocsikban nem lehet nézelődni. - konyult le a szám oldalra. - Mi lenne, ha inkább sétálnánk? Mármint, kaptál valami parancsot azon kívül, drága Zoi, hogy keress meg? Mert ez megtörtént, szóval innentől szabad a pálya. És az én pályám mondjuk egy édességboltba vezetne. Te tudod, mi az a grillázs?
Mert nekem fogalmam sem volt, de a vonaton már elfogyott, mire odaértem. Szóval az istenek adták nekem ezt a küldetést, ez elvitathatatlan volt.


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Csüt. Júl. 06, 2023 6:20 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Ha valaki egy órával ezelőtt azt mondja, hogy egy sikátorban, egy tündér herceggel fogok beszélgetni és az a kezembe adja – minden habozás nélkül – a családja legértékesebb fegyverét, hát biztosan körberöhögöm, de most a legnagyobb meglepetésemre ez az eddig elképzelhetetlen dolog valósággá vált és ott találtam magam a fényes fémdarabbal – ami egy lándzsa volt pár perce, - a kezemben.
Gondolkodás nélkül nyomtam a kezébe az ostoromat és áhítattal meredtem a Solas-ra.
Természetesen felmerült bennem a vágy, hogy kipróbáljam, működtetné-e az én mágiám, de mikor a fegyver bemutatásánál megemlítette, hogy felszabadíthatja egy Nap erejét, azonnal letettem róla.
Amilyen az én szerencsém még megsemmisítenék egy fél városnegyedet vele. Így inkább csak alaposan, de kellő óvatossággal megvizsgáltam, ezért nem tűnt fel, hogy kissé ideges lett az utolsó kérdésemtől. Az ostor durranására felnéztem és a megjegyzésére elmosolyodtam, miközben visszacseréltük a fegyvereket.
- Ha hozzászoksz kezes az és már tényleg sokszor vettem hasznát, értékes időt ad nekem. – értettem egyet vele. – Nagyon büszke lehetsz rá, hogy ilyen nagy felelősségű dolgot adtak neked. Jó, hogy a családod így megbecsül. – biccentettem tiszteletteljesen Solas felé
A derekamra visszaakasztottam az ostort, aztán indultam is az utca vége felé, de a szavaira megtorpantam. Fürkészve néztem szembe vele, majd megcsóváltam a fejem.
- Nem, azon kívül, hogy találjalak meg és vigyelek vissza, nem kaptam konkrét utasítást, hogy ezt hogyan tegyem. – ismertem el. – Csak gondoltam, hogy mielőbb…….. hahh, de mindegy mit gondoltam, - mosolyodtam el ismét, - te egy herceg vagy és mivel a kérésed nem ellenkezik Daphne úrnő parancsával, akár mehetünk gyalog is. – egyeztem bele. – Édességbolt biztos van, de nem ebben a negyedben, itt még a pék is ritkaság és hidd el arra nagyobb szükségük lenne, ám figyelmeztetlek az út és néha a látvány nem biztos, hogy kellemes lesz.
Mivel nem kételkedtem a magáról és a fegyveréről mondottakban, már nem aggódtam túlságosan attól, hogy mi lesz, ha megtámadnak újból, sőt a tettvágy majd szét feszített.
- A grill.....mázról, azonban még nem hallottam, az is valami édesség, nekem inkább húsfélének tűnik. – néztem rá kérdőn, - de mindegy is, húsbolt még annyira sincs errefelé, inkább induljunk neki, hogy legyen időnk még keresgélni. tereltem kifelé a sikátorból.– Egyébként ismered a kiskövetasszonyt? Vagy a nővérét, aki most nála van vendégségben, mert ők adták meg a leírásodat, gondolom már találkoztál velük. – próbáltam társalogni, meg talán több mindent megtudni, ami segíthet jobban eligazodni a tündérnemesek hierarchiájában.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Csüt. Júl. 13, 2023 9:59 am




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Egyszer kérlelhetetlenül el fog jönni a perc, amikor el kellett mondanom, hogy Solast gyakorlatilag csak felkaptam a kincsteremből és magammal hoztam a tanulmányi útra, de hercegi bölcsességemben úgy döntöttem, hogy ez a perc még a távoli jövőben volt. Végülis otthon minden lépésemet figyelte valaki, ha nem akarták volna, hogy elhozzam biztos szárnyon csípnek előtte. Tehát, kikezdhetetlen logikával, ez azt jelentette, hogy Zoi Greycloudnak végérvényesen igaza volt és tényleg büszkén hagyták, hogy kérdés nélkül elhozzam.
- Hát jobb hamar hozzászokni a súlyához, tudod. - mondtam tarkóvakarva. - Mármint nem sok esélye van, hogy az elkövetkező néhány hónapban kitör egy háború és az apámnak szüksége lenne rá, addig pedig úgymond gyakorlati céllal nálam hasznosabb.
Fantasztikus tehetségem volt önmagam meggyőzésére, ezt senki nem vitathatta. Andalogva elindultam visszafelé - nagyjából - azon az útvonalon, ahol letértem az Estrance-i főútról, közben azért a zsebembe süllyesztve a legendás fegyvert.
- Ha már Daphne úrnőről beszélünk... Tudsz mesélni róla? Milyen? Tényleg olyan szigorú, mint egy házsártos öregasszony? És úgy szúr, mintha fullánkja lenne? Tényleg elhitette egyszer egy egész ember légióval, hogy az összes hajójuk hatalmas lepkékké változott?
Az azért elég menő lett volna, a pixiknél pedig sosem lehetett tudni. Biztosan a nővére is kifejezetten menő volt, amikor épp nem búslakodott egy vasúti kocsiban egy határozottan nem kémjelentés írása fölött.
- Óh, öhm, a kis... kiskövet? Nem nagykövet? Vagy ez olyan, mint hogy a pixi kommandót Darazsaknak hívják, a követeket meg kiskövetnek? Szóval vele még nem találkoztam személyesen. Psyche-vel összefutottam egy rövid időre a vonaton, amivel idejöttem. Ő olyan... Hogy is mondjam... Nagyon rejtegeti, hogy valaha tudna vidám lenni, de egészen biztos vagyok benne, hogy csak a sok egyedül lét a sötétben egyetlen lámpás mellett rányomja a bélyegét a hangulatára. Majd viszünk neki is grillázst. Bár legutóbb az áfonyámból sem kért. - gondolkodtam hangosan, mintha az égvilágon senki nem figyelhetett volna fel a hangomra. De mi a legrosszabb, ami történhetett? Valaki megtudta a titkos információt, miszerint a pixik nem szerették az áfonyát?


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Kedd Júl. 18, 2023 4:16 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Talán fel kellene tűnnie a szavaknak, melyekkel valahogy Eos mindig elkerüli, hogy a lándzsával kapcsolatban egyenes választ adjon, fel kellene tűnnie, hogy milyen fiatal, ahhoz, hogy egy ilyen nagy erejű, városokat is elpusztítható fegyvert csak úgy a kezébe adjanak, hagy szórakozzon vele és náspángoljon el útszéli zsiványokat, fel kellett volna tűnnie, hogy milyen messze áll a felelősségteljes viselkedéstől, hogy csak úgy eltűnjön a város bugyraiban, egyedül, amikor nem ismer itt semmit és senkit……… Szóval sok mindennek fel kellett volna tűnnie vele kapcsolatban, de a magam lázadozó fiatalságában, akit elvarázsolt, hogy egy igazi fénytündér herceggel ismerkedhettem meg, sőt én segíthettem ki szorult helyzetéből, semmi nem volt feltűnő.
Még arról is meggyőztem magam, hogy nem kell sürgősen visszatérnünk, hogy megnyugtassuk a két aggódó pixi kisasszonyt, minden rendben van, hanem engedve a kérésének városnézésre indultam vele, hogy valami különleges ételt szerezzen magának.
A kérdéseire kénytelen voltam elgondolkozni, mert amikor én a követségre kerültem, természetes volt, hogy átveszem a szokásos megszólításokat és eszembe sem jutott, hogy rákérdezzek.
- Nem tudom miért kiskövet, de talán……a mérete miatt ez olyan kedveskedés lehet, nem gondolod? Én a bátyámtól így hallottam, ezért így használom. – vontam aprót a vállamon, mert nem akartam, hogy nemtörődömségnek vegye. – A pixi kommandót Darazsaknak hívják? – csillant fel a szemem. – Daphna kisasszonynak van köze hozzájuk talán? – bizsergette meg a gondolataimat Eos megjegyzése, az emberi légiók megtévesztéséről, ez csak a háborúban volt lehetséges, nem? – Ilyenekről nem beszélt, de a háborúról senki nem beszél szívesen…… - jutott eszembe a családom. - De, hogy válaszoljak az előző kérdésre, azért azt nem mondhatnám, hogy ismerném a kiskövetet, de velem mindig kedves….öööö….kivéve az első találkozás félreértéseit, de az tényleg csak valami furcsa és kínos félreértés volt. Igazság szerint – ha őszinte lehetek veled, - néha úgy érzem nem igazán tud velem mit kezdeni. Nagyon önálló és talpraesett hölgy, aki képes megvédeni magát a mágiájával, még ha Moros bátyám – egy rosszul végződött kiruccanása miatt, - úgy is véli, hogy kell mellé egy testőr.
Eos közvetlensége és az, hogy csak úgy, első szóra a kezembe adta varázslatos fegyverét elég volt ahhoz, hogy a bizalmamba fogadjam. Na meg aztán csak ő volt a tündérek trónörököse és semmi titkot nem árultam el, ezt mindenki tudta……na jó, majdnem mindenki.
Daphne testvéréről szinte semmit sem tudtam, hiszen egyszer találkoztam csak vele, így kikerekedett szemmel hallgattam Eos beszámolóját.
- Én úgy tudtam a kaptárak napfényesek, miért volt Psyche kisasszony sötétben? Talán börtönben volt? – halkítottam le a hangom, nehogy más is meghallja, hiszen már kiértünk a forgalmasabb utcára és többen jártak körülöttünk és üzletek is fel-feltűntek. – Egyébként miért nem vele jöttél a követségre, talán pont ezért? – el tudtam képzelni, hogy rossz fényt vetne egy hercegre egy ilyen dolog.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Júl. 26, 2023 1:47 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Szerencsére hamar túlléptünk azon, hogyan került Solas a kincsteremből a zsebembe, szóval megigazítottam a törtfehér felöltőmet és egy ragyogó - szerencsére csak átvitt értelemben - mosollyal indultam visszafelé az utcán arra, amerről jöttem.
A kérdésére lejjebb csúszott az orromon a pápaszem. A faun-szellemistennő nem is tudta, kinek dolgozott valójában?
- Köze? Igen, mondhatjuk. Daphne Prismblossom a Darazsak hadnagya volt, bár a nagyapám szerint csak azért nem lett végül tábornok, mert vége lett a háborúnak. Egyébként irtó menők, berepültek az emberek léghajóiba, egy csata kellős közepén, és tönkretették őket, aztán kijöttek, mielőtt az egész gép egy hatalmas lángoló kiflivé változott volna. - meséltem hasonlóan csillogó szemekkel, és éppen csak egy kicsit bizsergett a tarkóm, miközben az említett még nem lángoló repülő kiflik most épp békésen úsztak a fejünk fölött. Lehet, hogy nem kellett volna ennyire lelkendeznem azokról, akik csúfot űztek a körülöttünk sétáló emberek legnagyobb ütőkártyájából? - Izé, a háborúról senki nem szeret beszélni. Még a nagyapám se. Azt a néhány történetet is úgy kellett kihúznom belőle, hosszú évek munkájával és állandó nyaggatásával.
Valami komoly kérdést éreztem amögött a kijelentés mögött, hogy Daphne hadnagy képes megvédeni magát, és szokás szerint nem tudtam nem belesétálni valamibe, ami az orrom előtt volt.
- Szóval te akarnál a testőre lenni, ő pedig nem engedi? Ez felettébb gonosz dolog tőle, attól függetlenül, hogy szüksége van-e ilyesmire vagy nem. Ha gondolod nekem lehetsz a testőröm - nem is, a társam! Mint a nagy eposzokban. Az ifjú hős és hű társai legyőzik a gonoszt. Áh, már látom is magunk előtt-- óh, az grillázs?
Legalább is az utcára kitolt rézkerekű kocsi fölötti felirat - ha még nem rozsdált be az emberbetűk olvasása nálam - ezt hirdette, szóval odaléptem és lecsaptam az erszényemet az első vízszintes felületre.
- Ragyogó napot. Szeretnék kettőt kérni.
Miközben a furcsálló tekintetű árus papírba csomagolt két ragacsos, mézes illatú dolgot, én visszanéztem Zoi Greycloudra.
- A kaptárakról nem tudok, én a vonaton találkoztam Psyche-vel, éjszaka. De határozottan nem akarta, hogy együtt lássanak, főleg a mogorva éjtündér, aki kísérgette. Szóval inkább andalgóra fogtam a tempót, nehogy még mérgesebb legyen.


Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Hétf. Júl. 31, 2023 6:58 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Ha ma reggel azt monda valaki, hogy egy herceggel fogok sétálgatni a város utcáin és ráadásul még izgalmas dolgokat fogok megtudni a kiskövetasszony múltjáról, biztosan jót vigyorgok és nem hiszem el. Most meg még egy legendás fegyvert is a kezemben foghattam. Eos pedig egyáltalán nem viselkedett „hercegesen”, nem kezelt úgy, mint egy szolgát, - bár az igaz, hogy ezt Daphne részéről sem érzékeltem soha. Otthon, apám részéről sokkal inkább ezt éreztem, hiszen feltétlen engedelmességet várt tőlem és esélyem sem volt beleszólni a saját sorsomba.
Az Eos által felidézett – a pixik nemes harcáról szóló – beszámolóját szó szerint leesett állal hallgattam és, ha lehet, még nagyobb tisztelettel gondoltam munkaadómra. A hős Darazsak hadnagya! Azta!
- Tudom, rengetegen meghaltak, meg hogy sokakat tönkre tett lelkileg – sóhajtottam egy kis biccentéssel egyetértve vele. – Az én családom sem maradt ki belőle, de – belenéztem a hihetetlenül kék szemébe, amit most nem takart teljesen a szemüvege és nem is vakított meg, - hogyan tanulhatnánk a múlt hibáiból, ha nem tudunk róla semmit és ezért – biztosan ki fogsz nevetni, ám irigylem is a pixi és más tündérnőket, akik megmutathatták, hogy képesek és tudnak is harcolni. – pír szaladt az arcomra, mert megont gondolkodás nélkül szaladtak ki a szavak az ajkamon, de már nem volt visszaút, mert ráadásul kissé félre is értett. – Nem, nem! Engedi, sőt támogat abban, hogy képezzem magam, még a katonasághoz is segítene bejutnom, csak……csak neki magának, úgy érzi nincs szükséges védelemre. Persze azok után, amit elmondtál meg is értem, hiszen labdába sem rúghatok egy háborús hős mellett….. – keseredett meg a hangom, de ez az érzés azonnal el is szállt, ahogy meghallottam mit is ajánlott nekem. – Ezt tényleg komolyan mondtad vagy csak …… megsajnáltál? Persze nem lehetnék egy ….koronaherceg társa, erre nem is gondolnék, de egy testőr……. – a szavam is elakadt a lehetőségekre.
De amíg én letaglózva jártattam az agyam, Őfelségessége már meg is találta azt a valamit, amit grillázsnak hívott és, ami ezek szerint valamiégett szagú és ragacsos édességnek tűnt.
Az éjtündér emlegetésére felkuncogtam.
- Az a mogorva éjtündér még mogorvább lett, mert Daphne kisasszony kipenderítette a házból és mondhatom, nagyon nem tetszett neki. Szemmel is kell tartanom, mert még mindig ott ólálkodik a ház körül.
A papírba csomagolt ragacsra néztem.
- Ezt enni kell?



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Kedd Aug. 22, 2023 9:27 am




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Ami azt illeti, tündérherceg létemre nem sokat tudtam a faunokról, mert hát... faunok, kell ezt részleteznem? Nem ők voltak a kommunikáció mintapéldányai, és felettébb maguknak való módon őrizték a szokásaikat. Így például ötletem sem volt, miért ne engedtek volna egy nőt harcolni, ha akart. Meg értett hozzá. Meg volt egy ostora, ami képes volt másodpercekre lezsibbasztani valakit, ez mennyire király már?
- Ez már majdnem úgy hangzott, mint Demetria, a nevelőm. Ő mondott mindig olyat, hogy egy bölcs tündér minden hibát számon tart, amit elkövetett, hogy ne legyen két ugyanolyan a listán, meg ilyenek. Vagy hát csak a volt nevelőm, tekintve, hogy most itt vagyok. - mondtam nagyon bölcsen, miközben a grillázst nyammogtam. - De ha mindig csak a hibákat számolja valaki, nem marad hely a hőstörténeteknek.
Mármint persze, a háborúra jó volt emlékezni, meg tanulni belőle meg miegymás, de voltak, akik kapaszkodtak bele. És nem úgy, mint Helios nagyapa, hanem a keserű részébe, mintha sosem ért volna véget. Pedig most itt voltunk, kattogó kerekek és füstöt okádó izék között, nekem ez nem tűnt valami háborúskodásnak.
- Hé, na, miben egyeztünk meg? Semmi koronaherceg, csak Eos, rémlik? És ha te vagy a legerősebb faun harcosnő, akit ebben az évszázadban a világok láttak, akkor kérdés nélkül ott a helyed a legendában, amit készülök megvalósítani. - mosolyogtam rá azért, hogy elvegyem a szidás élét. Mármint nem volt túl éles, ugye? nem akartam megharagítani a szellemharcistennőt.
- Ólálkodik, ez igazán nem udvarias. - mondtam tovább nyammogva. - Na majd ez ellen is teszünk valamit, hogy megmentsük a szomorú, bajba jutott hajadont a rá leselkedő, megátalkodott gonosztól.
Persze nem egy tündérsárkány volt, de kezdésnek egy gonosz éjtündér is megtette. Lehet, hogy valójában egy aosí volt, egy gonosz tündérlélek aki az Ütközéskor Adriata szemei között a sötétben ragadt és onnan tért vissza. Mert azok léteztek. Bizony. Két könyvben is felbukkannak.

Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Aug. 30, 2023 4:13 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Nekem még soha senki nem mondott ennyi szépet és jót, meg magasztaltak erős faun harcosnőnek, így eléggé zavarba jöttem Eos szavaitól, amit nem is tudtam elrejteni és……bár nem láttam a szemüvegétől a szemét, valahogy azt éreztem, hogy ha látnám…….azt látnám benne, amit mond.
- Khmm…..nagyon jól esik …. Eos, amiket mondasz, tényleg, de nem vagyok én valami csodálatra méltó harcosnő, csak egy faunlány, aki megpróbálja a saját életét úgy alakítani, ahogy szeretné. – viszonoztam őszinte mosolyát még mindig kicsit zavartan.
Keményen igyekeztem megállni a helyem fegyverforgatóként és közben a háttérbe toltam azt a tényt, hogy nő is vagyok egyben, mert az egyelőre arra emlékeztetett, ahogy apám tekintett rám a családban. Elhessegettem ezeket a gondolatokat és inkább megkóstoltam a furcsa édességet.
Érezni lehetett rajta a pörzsölt ízt, de egyben a cukrot is.
- Hmm …. ez egészen finom.
Miután folytattuk az utunkat a már egyre tisztábbá váló utcákon, a dolguk után rohanó tisztviselők, diákok és szolgák között fél szemem a hercegre villantottam, hiszen olyan különösen beszélt, hogy azok a könyvek jutottak eszembe, amikbe a követségen beleolvastam kíváncsiságból.
Sokszor kísértem el Daphna kisasszonyt a nemes hölgyek összejöveteleire, de még ott sem hallottam, hogy valaki úgy beszélt volna, mint valami múltbéli lovag.
- Ööööö, igaz, hogy nem volt szimpatikus, de, hogy megátalkodott gonosz… - próbáltam kihámozni a mondanivalóját, - az az éjtündér Psyche kisasszonnyal érkezett és csak vele is akart maradni, nem valami bajba jutott hajadont fenyegetett….. Egyáltalán kire gondoltál? Kit kellene megmenteni? A kiskövetasszony húgát?
Az utolsó falat után alig bírtam megszabadulni az édesség papírjától, annyira ragadtam, így a szemem valami vizet keresett és nem túl messze az utca másik oldalán, egy közkutat láttam meg.
- Ott megmosakodhatunk. – intettem Eos-nak is.
Nem számítottam arra, hogy épp akkor kanyarodik ki egy tűzhöz siető tűzoltókocsi, a zakatoló masina megijesztett, de aztán rémülten ugrottam visszafelé, mert ha a herceg rögtön utánam lelépett az útról………
- Vigyázz….!!! – ekkor csúszott meg a lábam valamiben és a felharsanó kürtszó minden más hangot elnyomott.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Szept. 06, 2023 7:29 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Zoi mentegetőzésére csak rá villantottam egy félmosolyt.
- Nos, ha viszont mégis te vagy a legnagyobb harcosnő ebben a generációban, az sem derül ki soha, ha nem próbálsz nagyra törni. Szóval nyugodtan éld úgy az életed, ahogy szeretnéd, én is azt csinálom. És láthatod, hová jutottam.
Estrance-ba. Egy sikátorba, ahol hősiesen megfutamítottunk... Izé, elnáspángoltunk néhány rendkívül vérszomjas banditát. Ha ez nem karrier, akkor én aztán igazán nem tudom, hogy mégis mi lehet.
És ráadásul Zoi végre a nevemen szólított, semmi felség meg herceg meg miegymás, szóval haladtunk.
- Óh, ne tévesszen meg, én láttam azt a mogorva éjtündért. - ráztam meg a fejem. - Úgy tud ajtókat csapkodni, mint senki más. Igazán udvariatlan, ha engem kérdezel, ráadásul Psyche kisasszonyt is felettébb nyomasztotta a jelenléte. Aki pedig már csak a létezésével is nyomaszt valakit, az aztán megátalkodott.
Persze nem terveztem lándzsát rántva rárontani a morcos éjtündérre, de szerencsére a hőstettek túlmutattak a szörnyek lekaszabolásán. Biztos voltam benne, hogy kitalálok valamit.
Annyira lekötött ez a megmentés, meg a tervek kiötlése, amiben kifejezetten jó voltam, hogy szinte észre sem vettem a felénk száguldó... akármit. Autó? Harci szekér? Ötletem sem volt, hogy mi lehetett, de felettébb hangos volt. Ráadásul már csak azt vettem észre, amikor Zoi megcsúszott, én pedig ösztönösen megpróbáltam elkapni esés közben, ami tekintve, hogy egy nálam is magasabb faunról volt szó, felettébb kihívásnak bizonyult.
- Jó... jól vagy? - kérdeztem, próbálva nem mutatni az erőlködést, ami kellett hozzá, hogy megtartsam. - Mi volt ez az előbb? Nagyon zajos egy kocsi volt.

Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Kedd Szept. 12, 2023 5:11 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Fél szemmel a magabiztos, talán túlságosan is magabiztos herceg felé sandítottam, amikor azt emlegette, hogy nyugodtan éljem úgy az életem, ahogy szeretném, de még az én naivitásommal is láttam rajta, hogy fogalma sincs hogyan él a legtöbb faun lány és, hogy neki soha nem volt gondja azzal, hogy megtegye azt amit akar. Feltételezem egy uralkodó gyerekének, aki a trón örököse, senki nem tilt meg semmit……
Nem láttam értelmét, hogy felvilágosítsam erről, hiszen nem volt már gyerek, egyedül utazgatott, így feltételeztem tényleg megbíztak benne.
Hogy hová jutott? Hát azt nem tudtam volna megmondani, mert neki ennél feljebb már csak az uralkodói cím volt, nem igaz?
Meghallgattam mi a véleménye a mogorva éjtündérről és megállapítottam, hogy egészen más elképzeléseink voltak arról, mi számít megátalkodottnak.
Épp azon gondolkoztam, hogy talán, ha elvonatkoztatok a trónörökösi címétől……..és kicsit gyakorlatiasabb szemmel nézem Eos-t, mintha valamelyik ábrándosabb fiúgyereket hallgatnék, aki a sok kalandos mesét olvasott és ezen az okkulárén keresztül látni kicsit a valóságot.
De ez a rövid idő amit vele töltöttem nem mutathatott meg belőle sokat még, de annyit már leszűrtem, hogy minden gyengét és rászorulót meg akarna menteni és ez kedvelni való tulajdonság volt.
- Semmiképpen nem hagyhatjuk, hogy Psyche vagy Daphne kisasszonyt nyomasszon egy ilyen alak. – helyeseltem azért, miközben lankadt a figyelmem és végül majdnem magam lettem a száguldó autómobil áldozata.
- Jól….jól vagyok, köszönöm. – vetettem meg a lábamat és haragos pillantást lövelltem a másik sarkon eltűnő jármű után. – Ez egy autómobil volt, egy tűzoltó kocsi, gondolom valahol tűz van, ezért rohant ennyire, ezért zajongott is, csak …..váratlanul ért és azt hittem elélépsz, erre én csúsztam meg.
Megigazítottam a ruhám, aztán elmartam egy koszos kis mancsot, ahogy épp Eos övén matatott, ahogy összegyűltek körülöttünk az emberek.
- Rossz helyen keresgélsz csimasz, talán keresnem kéne egy városőrt, hogy megtanítson rá, mi a helyes. – miközben vaskézzel fogtam a rángató kölyköt, a herceghez fordultam. – Meg van mindened? Már nem vagyunk messze a követségtől, átadhatjuk ott is a kis tolvajt az öröknek, hogy ne itt vonjuk magunkra a figyelmet.
Már találkoztam ilyen fiatal kis tolvajokkal, de legtöbbször egy kisebb fenékberúgás után elengedtem őket, tőlem nem lophattak semmit és látszott rajtuk, hogy a szükség mozgatta őket, de most vigyáznom kellett egy hercegre.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Okt. 04, 2023 6:10 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


- Tűzoltó kocsi... - ismételtem meg felettébb elvarázsoltan. - Tehát ezek a rejtélyes autómobilok már tüzet is oltanak. Ez felettébb hasznos lehet... Mármint, egy olyan helyen, ami nem egy csomó lebegő szikla, vagy tiszta őserdő. Tír na nÓgban megfordulni sem tudna, nem hogy száguldozni. - tettem hozzá, miközben segítettem a faun szellemistennőnek egyenesbe kerülni. Őszintén én észre sem vettem az övemen matató utcagyereket, míg Zoi Greycloud nem csapott le rá. Mondom én, hogy istennő. Ilyen gyorsan csak ők tudtak mozogni. Vagy legalább harmadisten, mint Herchulainn.
- Na hát, ez igazán nem volt szép. - ingattam meg a fejem, aztán egyik kezemből a másikba dobáltam a tárcámat, míg eldöntöttem, mi volt a leghősiesebb reakció. Végül kinyitottam, és elővettem belőle egy aranyat, amit a gyerek kezébe nyomtam. Neki erre akkora lett a szeme, mint legalább az érme, ami a tenyerén pihent, ami rossz jelnek tűnt. Gyorsan a kezébe nyomtam még egyet, nehogy azt mondja valaki, hogy pofátlanul keveset adtam, ami után a gyerek fogta az aranyakat és boldogan elrohant. A mai jó cselekedetem.
- Hogy mindenem? - néztem fel Zoira, aztán elkezdtem áttúrni a zsebeimet.
És akkor hirtelen lefagyott mindenem.
- Óh, ez nem jó.
Még egyszer áttapogattam minden rejtett zugot a ruhámban, de az ismerős, hosszúkás tárgy makacsul nem akart előkerülni egyikből sem. Solas, a Sunspear dinasztia legendás fegyvere, Tír na nÓg legféltettebb kincse épp egy zsebtolvaj áldozata lett.
- Ez nagyon nem jó, Zoi. Nincs meg a lándzsám. Daphne meg fog ölni, vagy ami rosszabb, elmondja nagyapámnak!

Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Hétf. Okt. 16, 2023 3:29 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Belegondolva egyet kellett értenem a herceggel, hogy ezek a felettébb hangos, de egy embernél erősebb és gyorsabb kocsik, nem igazán válnának be, ezért csak vetettem még egy pillantást a gépezet után és bólintottam.
A figyelmem azonban már a kis tolvajé volt, aki a kis incidenst arra akarta felhasználni, hogy kizsebelje Eost, akiről nem volt nehéz kiszúrni, hogy nem idevaló, így az értékeit sem féltette a fürge ujjaktól, mint más tapasztalt városi.
Ám, amikor a büntetés helyett egy….., majd két aranyat nyomott a kölyök kezébe, mielőtt még megnyikanhattam volna, még a markom szorítása is engedett a döbbenettől. Mert az egy dolog, hogy némi hatásos dorgálás, egy nyakon csapás után az útjára engedjük, de, hogy még egy egész vagyont kapjon is a sikertelen lopása után……..
- Vahe tö...bütykére! – káromkodtam, amikor végre magamhoz tértem és eszembe jutott az ujjabb figyelmeztetést elmormolni.
Összehúzott gyanakvó szemekkel néztem, ahogy az elégedett mosoly pánikká válik, ahogy a herceg végig kutatta a ruháját, de sajnos már sejtettem, hogy a baj közeleg és talán sebesebben, mint ahogy az előbb a tűzoltókocsi, sőt ez el is gázol minket.
És az ösztöneim nem csaltak!
Az egy dolog, hogy ő mit kap a kiskövetasszonytól és a nagyapjától, de az semmi nem lesz ahhoz képest, amit én kapok, hiszen nem voltam képes megvédeni és hiánytalanul átadni, pedig csak a város egyik feléből a másikba kellett volna elkísérnem……..
- Az Istenek segítsenek meg! Az összesre szükségem lesz! - néztem kétségbeesetten körbe. – Meg kell keresnem azt a kölyköt, vagy akinek dolgozik, - rebbent Eosra a szemem, - de előtte hazaviszem………mielőtt még nagyobb baj lesz.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Vas. Okt. 29, 2023 5:34 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Bár ha megkérdeztek volna, bátran ki mertem volna jelenteni, hogy a világ legtöbb dolgához okés szinten értettem, a szervezettség talán az egyik legkevésbé okés tulajdonságaim közé tartozott. Mármint természetesnek vettem, hogy egy Sunspear sehová nem megy a Naplándzsa nélkül, Solas meg ott porosodott egy ideje a kincstárban. Mindenkinek hasznosabb volt, ha magammal hozom - de az elfelejtettem belekalkulálni a tervekbe, hogy valaki meglép vele.
- Óh, ez nagyon nem jó, Zoi. - ismételtem meg megint, miközben fel alá kezdtem járkálni. - Tudod, az a teljes, és igazából csak néhány apró részlettel több igazság ahhoz képest, amit eddig mondtam, hogy... Nos... A családom nem igazán tud róla, hogy elhoztam a Solast otthonról. Szóval ha valahogyan meg tudnánk ezt oldalni úgy, hogy... ne jusson vissza a szüleim fülébe, és végképp nem a nagyapáméba, azzal megmentenéd nem csak az életem, de teljes Tír na nÓg becsületét! Kinevezlek a faunok legfelsőbb tábornokává, ha trónra kerülök, ígérem!
Persze ott és akkor felettébb könnyű volt ilyeneket ígérni, de hát Zoi Greycloud eddig semmi jelét nem adta, hogy ne lenne egy született katonai őstehetség. És ha elég ügyesen vissza tudta szerezni a lándzsámat, az igazán megérdemelt ennyit.
- Haza, mármint a követségre? Nem, az semmiképpen nem lehet! Mi van, ha a Full... Izé... Ha Prismblossom hadnagy megtudja és már írja is a levelet a Lebegő Sziklák felé? Hamarabb kell megtalálnunk.

Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Csüt. Nov. 02, 2023 6:06 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




Hát az enyhe kifejezés volt, hogy „nem jó”! De igazán katasztrófa csak akkor lett a dologból, amikor Eos kissé nyakatekert módon, de bevallotta, hogy tulajdonképpen azt a hiper-szuper lándzsát, ami a királyi kincstár és a tündérnemzet felbecsülhetetlen értéke, igazából nem kiérdemelte, hanem ellopta! EL LOP TA! Persze ez az ő megfogalmazásában úgy hangzott, hogy csk „nem tudnak róla, hogy elhozta”! Hahh!
Soha életemben nem fájt még a fejem, de most ez is megtörtént, pedig nem vagyok az az idegeskedő és aggodalmaskodó fajta, ezt a környezetem igazolhatja. Általában miattam szoktak aggódni, de most megtapasztaltam a másik oldalt is.
- Ja….legfelsőbb tábornok….., ahogy a lándzsa is a tied. Mondjuk azt elhiszem, hogy Tír na nÓg-ban nem örülnének, ha kiderülne, hogy eltűnt ez a Solas. – mormoltam mérgesen. – De az érdekeink most egybe esnek Eos. Én sem szeretném, ha kiderülne, nem vigyáztam rád kellőképp és azt sem gondolnám, hogy Daphne kisasszony örülne, ha kiderülne az ő felügyelete alatt történt ez. Így mindent megteszek, hogy visszaszerezzem, de a végtelenségig nem lehet titkolni és mindenféleképpen szükséges, hogy visszatérj a Követségre, hogy megnyugtassunk mindenkit. Én majd megtalálom a tolvajt…..jobb lesz egyedül, neked meg a Követségen.
Remélem belemegy a herceg, mert a lándzsa megtalálásához, minden bizonnyal jobb a feltűnésmentesség, ő meg minden csak nem az.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Csüt. Nov. 09, 2023 10:03 am




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Volt egy olyan kellemetlen sejtésem, hogy Zoi Greycloud lassan kiismerte a legnagyobb gyengeségem - hogy történetesen igen ritkán gondoltam bele, hogy miket is beszélek. Persze soha nem hazudtam, az nem volt valami daliás tulajdonság, de sajnos legtöbbször nem csak rajtam múlt az, hogy éppen sikerült-e igazzá tennem a kijelentéseimet.
- Hercegi szavamat adom, hogy ha csak rajtam múlik, Adriata bizony főtábornokká teszlek! - ismételtem meg teljes komolysággal, még a pápaszemet is levettem az orrom előtt.
Az viszont, hogy ilyen lelkesen és kérlelhetetlenül haza - vagy hát a követségre - akart rendelni, nem igazán volt ínyemre. De sajnos nem is volt ostobaság.
- Óh, öhm, ebbe nem gondoltam bele. Mármint hogy neked is bajod lehet belőle, meg a követségnek.
Hagytam néhány másodpercet, hogy a dac szétáradjon bennem és aztán elpárologjon, ahogy azok a fránya észérvek győztek, aztán lassan kifújtam a levegőt.
- Azt hiszem tényleg az lenne a legjobb, ha legalább azon nem aggódna senki, hogy én hol vagyok. Jól van, mutasd az utat. És nagyon légyszi, tényleg ne mondd el senkinek, hogy mi történt a lándzsámmal!
Egy hercegnek általában derogált könyörögni - de ez a herceg épp nagy bajban volt.

Zoi Greycloud

Zoi Greycloud
Tündér


Előtörténet :
Ez vagyok Én

Posztok :
77

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Szer. Nov. 15, 2023 5:00 pm




Elnyelte Estrance



A nagy megmérettetés


-----------------:O:-----------------




~ Adriata!!?? ~ ráncoltam kissé összezavarodva a homlokom a herceg szavaira. Nem tudtam, hogy csak nemesi szórakozottsággal elfelejtette – esetleg meg sem jegyezte, - a nevemet vagy valami olyan drogot szívott, aminek most jött ki a hatása és holmi istennőket lát helyettem, de jobb az ilyen főúri dolgokat nem forszírozni, főleg nem a nyílt utcán, ahol bárki meghallhatja.
Némi diszkréciót már tanultam a kiskövetasszonytól, így befogtam a szám, bár ha valaki jól ismert a bizonytalanságot leolvashatta az arcomról.
- Öööö….rendben, soha nem kételkednék egy herceg szavában……. – néztem önkéntelenül azokba a világító szemekbe, amik döbbenetesek voltak.
Lehet, hogyha sokat erőlködik, ezek után még meg is győzött volna, hogy velem tarthasson, de időben el tudtam engedni a pillantását és megerősítettem magam, hiszen mindenkinek az volt a legjobb, ha Eos a Követségen van biztonságban és a továbbiakba Daphne és a nővére ügyel a jólétére.
Ezért egy megkönnyebbült sóhajjal bólintottam a szavaira, amik józanabbul szóltak belőle, mint eddig bármi.
- Igen, ez lesz a legjobb …Eos. És a becsület szavamat adom, hogy amíg nem muszáj senkinek nem mondom el, hogy a lándzsa egy pillanatra is kikerült a kezedből. – jelentettem ki komoly hanggal és tettem a szívemre a kezem. – Már mindjárt ott vagyunk, erre hercegem. – intettem a magasodó épületek felé.
A további utat incidensek nélkül tettük meg és a történtek ellenére örültem, mikor megérkeztünk.



Astraeos Sunspear

Astraeos Sunspear
Tündér


Előtörténet :
A bored prince with a wild imagination

Posztok :
31

Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Kedd Nov. 28, 2023 8:48 pm




× Elnyelte Estrance ×


The bars are temples but the pearls ain't free

-----------------:O:-----------------


Valami aosí-sugallta rossz gondolat - az a fajta, amit igen hamar elkergettem, mert a hősök is azt tették a történetekben - azt mondta a fülembe, hogy Zoi nem egészen hitte el amit ígértem neki. De, mint mondtam, az ilyen gondolatokat hamar odébb legyintettem, aztán egy ragyogó mosollyal néztem bele a világba megint - most épp a faunistennőre.
- Helyes. Nos akkor, ezennel meg is bízlak az első feladattal, mint jövendő király a jövendő főparancsnokot; nagyonlégyszi keresd meg a lándzsámat, mert nagyapa egy hétig vizes ruhába csavarva fog futtatni egy barlangban büntetésképp, ha megtudja.
Oké, a mondat vége sokkal kevésbé sikerült epikusra meg fennköltre, mint az eleje, de ha egyszer igaz volt?
Ezek után már minden sarkon vártam az újabb kalandot, valami következő gazfickót, akit ezúttal puszta kézzel kellett megfutamítanom, közben megváltoztatva az életét és talán örök barátságot kötve, de semmi ilyesmi nem történt. Csak elértük azt a felettébb emberi épületet, amiben most a tündér nagykövetség lakott, én pedig még egyszer Zoi felé fordultam.
- Köszönöm, innen azt hiszem megoldom. Egy igazi hős vagy!
Ezután a kijelentés után rákacsintottam Zoi Greycloudra, csak úgy nyomaték képpen, aztán egy rövid kopogás után beléptem az ajtón.
Aztán megköszörültem a torkomat.
- Kérem, valaki bejelenteni Fu... Daphne Prismblossom úrnőnek, hogy Astraeos herceg megérkezett?

//Köszönöm a játékot, és akkor folyt. köv. küldetésképp Wink //

Ajánlott tartalom



Elnyelte Estrance - Zoi & Eos Empty Re: Elnyelte Estrance - Zoi & Eos

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.