Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Our dreams Tegnap 5:35 pm-korKayne WesterburgNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandSzer. Május 01, 2024 6:13 pmEvangeline WhitlockCome beyond the ancient fogSzer. Május 01, 2024 10:30 amMoros GreycloudIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szer. Május 01, 2024 9:00 amMoros GreycloudHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam MoravaRed Queen, White QueenVas. Ápr. 28, 2024 4:09 pmVahe's WrathElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Hétf. Ápr. 22, 2024 1:58 pmVahe's WrathFly to our doom - Daphne & Moros & KaynePént. Ápr. 19, 2024 6:39 pmDaphne PrismblossomCultural ClashSzomb. Ápr. 06, 2024 12:48 pmMoros Greycloud
Havi aktivitás
2 Hozzászólások - 40%
1 Témanyitás - 20%
1 Témanyitás - 20%
1 Témanyitás - 20%
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Aurora Nesmuyree

Aurora Nesmuyree
Tündér


Előtörténet :
Aurora

Posztok :
4

Aurora Nesmuyree Empty Aurora Nesmuyree

Vas. Márc. 17, 2024 7:54 pm







Aurora Nesmuyree

Faj/alfaj: Tündér - Pixi

Foglalkozás: Még nincs

Külső leírás: Talán amiatt, hogy az életem egy bizonyos szakaszában – vélhetően nagyon jelentős szakaszában – nem volt megfelelő az életkörülmény a számomra, viszonylag apró maradtam, még pixi szemmel mérve is. Igaz, valamivel több vagyok, mint tizennyolc centi, épp csak egy hajszállal. Vékony is maradtam, bár a korábbi kóros soványságnak már nyoma sem látszik. Igaz sehol sem bírok dús idomokkal, de ez engem soha nem zavart. Cserébe hosszú, vörös hajzuhatagot viselek a fejemen, mely majd combközépig leér. Szemem kék, mint az ég. Mivel nagyon sok időt töltöttem egy bizonyos szobában, megszoktam a fátylakat, puha és színes selyemkendőket, így a legszívesebben ezeket viselem, ügyesen tekerve magam köré. Persze, vannak rendes ruháim is, a legtöbbet Annalyne készítette a saját kezével. Cipőt, kabátot csak szükség esetén viselek, leginkább télen, ha nagyon hideg van. A szárnyaim áttetszőek, és olyan a fényük, mint a kagylók belső gyöngyházfénye, olykor, ha úgy esik rá a nap sugara szivárvány színben játszik.

Jellemleírás: Alapjában véve vidám kis lény vagyok. Soha igazán nem tudtam elkeseredni, és a legrosszabb helyzetekben is megtaláltam azt, ami tovább tudott vinni. Ami életben tartott. Annalyne mondta egyszer: „Te egy igazi komikus vagy Rora. Egy gondtalan, boldog bohóc.” És részben igaza is volt, mert bár boldognak boldog vagyok, de gondom azért akad. Hajlamos vagyok a csínytevésre, nem rettenek vissza semmitől. Már ami a huncutkodást illeti. Harcos az nem vagyok persze, nem is az erőmmel kell kitűnnöm. De szeretem az életet, a napfény és a szél tényleg elragadtat, a tavasz pedig maga az elemi ragyogás, mely felszívódik a vérbe és pezsgeti, mint mélyről bukkanó forrásvizet a belekeveredő levegő. Minden tavasszal szerelembe is esek rendesen, s vágyaim álma a rétek virága, a fények tánca a tó tükre felett. Ez vagyok: Szél és fény násza a vizek felett.

Különleges képességek


Illúziókeltés. A látvány tökéletességére törekedik mindig.

Felszerelés


Még nincs semmi felszerelése.

  • Tárgy neve - Rövid leírás arról, mire is képes a tárgy és esetleg honnan szerezte a karakter. Ha a forrás a játéktéren történt, érdemes a megfelelő topic linkjét is ide biggyeszteni.


Játékvezető


Aktív játékok:

Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt és hogyan végződött.

Befejeződött játékok:
Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt és hogyan végződött.

Inaktív játékok:
Játék címe (akár linkként)   -  Partner (szintén lehet link a profilra)  
Rövid leírás a játékról, mi volt a kirobbantó incidens, mi történt, illetve lezáratlanság esetén megtörtént vagy nem történt meg.

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.