Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Our dreams Ma 5:35 pm-korKayne WesterburgNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 6:13 pm-korEvangeline WhitlockCome beyond the ancient fogTegnap 10:30 am-korMoros GreycloudIn search for justice - Kayne & MattTegnap 9:11 am-korMathias CrowleInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Tegnap 9:00 am-korMoros GreycloudHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam MoravaRed Queen, White QueenVas. Ápr. 28, 2024 4:09 pmVahe's WrathElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Hétf. Ápr. 22, 2024 1:58 pmVahe's WrathFly to our doom - Daphne & Moros & KaynePént. Ápr. 19, 2024 6:39 pmDaphne PrismblossomCultural ClashSzomb. Ápr. 06, 2024 12:48 pmMoros Greycloud
Havi aktivitás
2 Hozzászólások - 40%
1 Témanyitás - 20%
1 Témanyitás - 20%
1 Témanyitás - 20%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Go down
Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Kedd Szept. 12, 2023 10:21 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Már azt sem tudja, hogy kezdődött az egész. Hogy hogyan jutott oda, hogy most itt ül, egy száguldó kocsiban egy ismeretlennel és a Perem-re tart. Szinte már alig emlékszik, mit mondott a hűvösen mosolygó idegen neki néhány nappal ezelőtt, s mivel kényszerítette arra, hogy vele tartson. Nizzi nem emlékezett, mert nem akart emlékezni. Mert most csak egyetlen dolog volt biztos, hogy Ő nincs itt, hogy nincs vele, s hogy pontosan a távolsággal védi azt, akit mindennél jobban szeret. Hogy fájdalmát, s kétségbeesését, ha meg is osztaná vele, akkor sem bírná legyőzni egyiket sem. Hogy fél elképzelni, mi érezhet és gondolhat az ifjú, s fél érezni és gondolkozni ő maga is, fél arra gondolni, mit tehet a másik.

Hát csak nézi a vele szemben ülő elégedett pillantását elfojtott haraggal és daccal, és egyfolytában csak a kibúvót keresi, az alkalmat, hogy szökjön előle, s hogy végre találjon szavakat, amikkel elhitetheti a jól öltözött alakkal, semmit sem nyer azzal, ha magával viszi őt ODA. Sőt talán éppen ezért veszíteni fog. Hogy Gaia, ha Estrance-ban nem büntette engedetlenségét, hát majd most megteszi, s vele együtt fogja szenvedésre ítélni Warwick Leiningert is. Mert ő az útitársa, ezt már tudja.

***

Pedig azt hitte, végtelen szerencséje megszülte a boldogságot, amelyre talán mindig vágyott, de amelyet sohasem mert remélni.

Hiszen minden megváltozott azóta a nap óta. Más lett az élet, más minden reggel és minden este. Új gondolatok ébredtek, új érzelmek, új titkok születtek, amelyeket általában jó volt megtartani. Kayne Westerburg volt mind között a legnagyobb titok. Az aprócska lakás rejtette el a Nővérek, s a parancsnok emberei elől, s a nemesek megvető társadalma elől is, kik kikezdték volna a boldogság édes pillanatait, ha tudtak volna róla. De nem tudott róla senki. Vagy legalább is ezt hitték.

Úgy hitték, csak a férfi kocsisa ismeri a helyet. Jeltelen batárral hozza a jellegtelen, ám csinos házhoz lopva érkező gazdáját, hogy aztán, órák múlva, még hajnal előtt jöjjön érte, s vigye oda, ahová az ifjú nemes parancsolja. A lány még azt sem bánta, hogy nem jött minden nap, hisz az feltűnő lett volna, s gyakori látogatásai felfedték volna „szenvedélyüket” mindenki előtt. Így volt, hogy Nizase indult útnak, csak hogy találkozzanak. Eldugott teaház, rejtett, aprócska közpark, hatalmas múzeum volt a cél, mit előre megbeszéltek. A kocsi néha egy-egy útfélen vette fel, egyetlen pillanat alatt nyílt az ajtó, s tűnt el a járdáról a karcsú alak, hogy már odabent szorongassa a férfi kezét, vagy bújjon Westerburg ölelő karjaiba alig titkolt boldogsággal.
Nem titkolta, amikor kettesben voltak. De rejtette mások elől. Ahogy azt a szerencsétlen esetet is. Csak a nővér, s azok ketten ismerték az igazságot. Vagyis ezt remélte a leány, ám nem így volt.

De mire erre rájött, már késő volt.

Túl késő…





Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Szept. 14, 2023 4:57 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Lehet, hogy nem kedveltem Westenburgot és nem kicsit őrülnek tartottam, azért én meg nem voltam az, aki fejjel megy a falnak. A Perem ugyan nagy vagyonnal és hírnévvel kecsegtetett, de nem eresztettem el a fülem mellett a fiú elkotyogott figyelmeztetéseit. Azt tartja a mondás, hogy nem zörög az hulladék, ha nem fújja a szél, vagy valami ilyesmi……
Szóval a látogatása után felhasználva legális és nem legális kapcsolataimat, kutakodni kezdtem, persze csak diszkréten, hogy mit lehet tudni a Peremről és azokról, akik már jártak ott vagy valamiféle kapcsolatba hozhatók vele.
Az egyik kapcsolatom talált egy embert, aki pár pohár ital és egy kis megvesztegetés után elmondta, hogy a kórházban kihallgatott egy beszélgetés, az egyik ápolt és egy nővér között, ami megrémítette, még úgy is, hogy azt gondolta a nő őrült és csak félrebeszél. Annyira különös volt a történet, hogy megragadt benne és részegen megeredt a nyelve.
Nagyon-nagyon különös történet volt, aminek utána kellett néznem és mikor a lányra fókuszáltam, még érdekesebb dolgokra derült fény…..
Ezért ült itt mellettem a kocsiban Nizase Nae, aki, mikor felkerestem persze mindent tagadott, de aztán mikor megemlítettem neki egy ifjú parancsnokot és egy újsággal való kapcsolatomat, mindjárt készségesebbé vált.
Lassan megérkezünk az első táborhelyre, ami már ezen a még mindig felfedezetlen területen vár. Nizase és Kayle elmondása alapján persze megpróbáltam jól felkészülni mind felszereléssel, mind fegyverekkel. De a legnagyobb ütőkártya a kezemben – már ha hinni lehet a nővérke bizarr történetének, - mégis csak ő maga, aki képes lehet kommunikálni az itt élő ….valamivel.
- Mindjárt megérkezünk, addig is, ahelyett, hogy a kezét tördelné és azon agyalna, hogyan léphetne le, inkább azon törje az okos kis fejét, hogy miként segít egyezséget kötni ezzel a…Gaia-val, vagy kivel. – mosolyogtam a lányra szívélyesen.



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Pént. Szept. 15, 2023 7:59 pm




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne





Igencsak iparkodnia kellett, hogy beleférjen idejébe minden, amit eltervezett. Sötétnegyedbéli titkos ügyletek és a szegények álarcos segítése, a királlyal való tárgyalások, az örökösödési kérdés és egy lehetséges háború vérfagylaló borzalma. A nemesi összejöveteleken való időnkénti smúzolás, forgó gyomorral, unokanővére hirtelen halála feletti szomorúság színlelése, parancsnoki teendői és persze Nizase Nae. Mindezt úgy, hogy legyen elég ideje alvásra, különben hasonló katasztrófákba kerülne, mint Leininger múltkori eseténél.
Rutinellenőrzést tart a Peremen éppen, ornihopterrel érkezik, elegánsan, műszerek nélkül landol a bázison, most nem félt senkit.
Csak egy órás körnek gondolja, átnézi a jelentéseket, kikérdez néhány random tisztet, mert nem árt a társaság körmére nézni a múltkori óta. Meglepi őket időnként és előveszi az új ide helyezett parancsnokot, aki már megszokta, hogy érkezik, így kötelessége, hogy mindent rendben tartson.
Most is jött, tiszti ruhában, még rangjelzése is mellkasán virít, sötét köpenye kérlelhetetlen szigorral leng mögötte, tekintete acélosan siklik az előtte tisztelgők feszült vonásaira.
Persze vannak itt ismerős arcok, rájuk barátságosabban hunyorog, de aztán a jelentéseket böngészve felteszi aranyat érő kérdését.
-Mi a helyzet a telepesekkel? Remélem senkit nem engedtek be azóta és nem is történt konfliktus a civilekkel?
Az entitás hallgat, egyelőre néma, de érzi, csontjaiban zeg, tudja, mindig így van ez nagy vihar előtt.


Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szomb. Szept. 16, 2023 11:58 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Összeszorított ajkai rettegését rejtik csak, úgy hiszi, Warwick Leininger szavai pedig csak még keskenyebbé préselik azokat, félelmei csak újra felélednek Gaia emlegetésére. Most már érti Harrow érzéseit és mindazok félelmét, akik itt jártak, s az ismeretlen világ kristályban született urai voltak oly kegyesek és életben hagyták őket, hogy eztán már folytonos rettegéssel éljék életüket. Ujjai megremegnek, amikor beszélni kezd, kétségbeeséssel teli hangja könyörög az előtte ülő mosolygó alaknak, aki nem tudja, mit is kér tőle.

- Kérem, értse meg, nem lesz egyezség! Nincs szüksége arra, hogy velünk egyezkedjen bármiről is! Miért nem érti meg, hogy Ő elvesz bármit, amit csak akar! Ő már ismer engem, láttam, hogy hogyan szívta magába minden gondolatomat, hogyan másolta le a mozdulataimat, kinézetemet, hangomat. Nincs szüksége rám, hiszen ismer kívül-belül. Nem tudom, hogy miért hagyott életben, de biztos vagyok benne, ez az ismeretség nem fogja elrettenteni attól, hogy… - elcsuklik a hangja, ahogy Harrow rémséges halálára gondol, s szinte csontjaiban érzi a borzalmas véget. Összerázkódik, s kezeit fonja össze, hogy ne uralja el teljesen a félelem, amelyet egyre erősebbnek érez, ahogy közelednek az Új Földek felé. – Nem hiszem, hogy bármiben segíthetné furcsa kapcsolatom VELE, kérem, higgye el! Tudom, hogy gyűlöli, hogy ezt mondom és hogy tudom, azt hiszi, összebeszéltem… - fájdalom kimondani a nevet és tudni, a parancsnokot talán sosem látja többet, de mégis megteszi. – Hogy Kayne Westerburg kért meg rá, hogy ezt mondjam, de nem így van. Ő semmiről sem tud! – próbálkozik még, de tudja, hiába, hiszen már órák óta átlépték a határt, s talán most már – ha szökne is – sosem léphetne újra „hazai” földre. S ezért attól is tart, mi lesz, ha ki kell szállnia, ha lába megérinti az ismeretlen vidék talaját, mert az a furcsa elképzelése támad, hogy ha megteszi, Gaia „megérzi” ittlétét és azzal magukra szabadítja ŐT.

Talán, ha tudná, az ifjú nemes nincs is olyan messze tőle, akkor még jobban rettegne, féltené őt, s nem csak a haláltól, de attól is, hogy a kristályban lakozó LÉNY újra „beleköltözik”, s titkolt kedvese így látja meg majd.

Ez az oka annak, hogy ha végül megállnak, ő nem indul kifelé, nem igyekszik kiszállni a batárból, így próbálja titkolni érkezését a tiltott vidékre, így igyekszik elodázni azt, hogy feltételezésének igaza kiderüljön. Inkább csak riadtan pillant kifelé, azt figyelve, hol láthatja meg a smaragdszín csillogást, vagy hallja meg a halk csengettyűket.



Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Hétf. Szept. 18, 2023 3:43 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Elégedett vagyok. Nizase kisasszony több, mint valószínű, hogy nem fog gondot okozni, úgy véltem nem az a vehemens fajta. Figyeltem és bár talán megtéveszthetett volna az összeszorított száj, mely dacra utalhat, a szemében inkább rettegést látok.
Persze nem vagyok az az ember, aki ezen élvezkedik, de még mindig jobb, ha fél és engedelmeskedik, mintha meg kéne vívnom vele minden csatát. Fizikailag pedig sosem bántanék egy nőt, bár ez ő nem tudja, de ha akaratoskodna, talán még a fenyegetésem, hogy kiteregetem a titkait is beváltanám……
Szeretem, mikor komolyan vesznek.
Minden bizonnyal azonban a félelme tőlem mégis kisebb, mint attól a ……. Peremen élő lénytől, akivel kapcsolatba került, mert még a megtett hosszú út után is arról próbál meggyőzni, hogy nem érdemes kapcsolatba kerülnöm vele.
- Maga egy gyenge asszonyszemély, természetes, hogy nem esett nehezére legyűrnie az akaratát és meggyőzni, hogy mindent megtehet, hogy szinte legyőzhetetlen. – veregettem meg a kezét atyaian és továbbra sem tűnt el arcomról a mosoly, bár kezdett bosszantani már ez a pesszimizmus.
- Ez a Gaia idegen itt, csak egy darabka szegletét ismeri a birodalmunknak, még nem tapasztalta meg az erőnket, de elsősorban nem is ezért jöttem. Akármi is ő, biztos nem dobja el egy gyümölcsöző, mindkét félnek kedvező üzlet lehetőségét, amit felajánlanak neki. Ha értelmes faj, akkor fel tudja mérni az előnyöket is, amit kínálhatok. Az is az érdekei közé tartozhatott, hogy életben hagyta magát, ahogy ezt volt szíves említeni. Minden esetre egy próbát megér, hogy már ismeri.
Hátradőltem, ahogy a kocsi megállt és nagy levegőt vettem. Igaz, hogy magabiztosnak látszottam és úgy is akartam érezni magam, de azért nem voltam az. Sohasem tárgyaltam még semmi olyannal, ami csak megközelítőleg hasonlított volna arra, amit Nizase kisasszony emlegetett.
A tábor elég kihalt volt. Tudtommal a katonák eléggé megnehezítették, ha éppen nem ellehetetlenítették az úttörők idejutását, de nekem itt birtokom volt. Egyelőre persze nem építhettem még semmit, amíg nem láttam, milyen lehetőségeim lesznek, ezért csak a kocsist és két embert hoztam magammal, akik felállítják a tábort, sátrat vernek és elhelyezik a felszerelést, ami e rövid kiránduláshoz szükséges.
Kiszálltam, ahogy nyílt az ajtó és a kezem nyújtottam a lánynak.
- Kayne…….. – vontam meg a vállam könnyedén, - ő csak egy hisztis kölyök, aki csak felkeltette az érdeklődésemet, de egyben…….. azért óvatossá tett. Elég óvatossá, hogy bebiztosítsam magam…..Önnel. Kérem…….Előbb-utóbb ki kell szállnia Nizase…. Minél előbb segít nekem, annál hamarabb térhetünk vissza a városba.



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Vas. Szept. 24, 2023 3:54 pm




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne





Kétértelmű válaszoknál pontosabbra nem is számított és ezt kapja, elégedjen meg az egyelőre nemlegessel és hogy haláleset sem történt.
Az aktákat azért átnézi és a megfelelő emberektől kérdez, amióta volt az a járványos eset legalábbis, de azt csupán összefüggésbe hozták a Peremmel, Estrance sötét negyedében tört ki, nem a bázison, csak ő kombinál. Mindig kombinál és hogy fáj tőle már a feje.
Már épp csukná be a dossziét, még olyan óvatlan megjegyzés is elhagyja ajkát:
-Rendben
Amikor szalutál előtte egy tiszt és jelenti, hogy kocsi állt meg nem messze a kirendeltségtől, méghozzá Leiningert azonosították.
Elfojtja az ajkára kívánkozó üvöltést, megacélozza eleve kővé dermedt vonásait, csak a vastag bőrfedelet csapja be hangosan a jelentésekkel.
-Beszélek vele!
Hagyja meg a tisztnek, aki igazán csak tőmondatokban közölte a rossz hírt, de készségesen félreáll, aztán katonás lépteivel elviharzik mellette és kérlelhetetlen járását a mondott irányba, egy érkező kocsi felé veszi.
Senki sem áll útjába, a hirtelen razzia és ellenőrzés mindenki fenekbe zabszemet varázsolt, csak utat nyitnak neki, illetve Warwick kocsija körül bóklásznak, mint az a tiszt is, aki a jelentést vitte.
De már ott is van, egyelőre háttal van Leininger neki, valakihez beszél, aki még nem szállt ki a kocsiból és talán egy sokkal kevésbé “nyafka gyereket” pillanthat meg a kisnemes, amint esetleg méltóztatik a hangos torokköszörülés irányába fordulni.
-Lezárt területen tartózkodik.
Közöl hűvösen ennyit, mint tényt, megállapítást, jegesen csengőt és megváltoztathatatlant. Most nem ideges, fog álmodni, kérlelni, egészen más kisugárzással, katonásan tűnik fel, mintha valóban a légierő parancsoka lenne, semmi taknyos, semmi gyerek, csak valaki magas rangú és érzéketlen alak.



Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Pént. Szept. 29, 2023 2:01 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Gyengeségét felemlegeti a másik, s ettől csak még kínzóbbá növeli aggodalmát, hiszen az idegen föld Estrance-i birtokosa nem tudhatja, hogy a kegyetlen és gonosz halált halt Harrow nem „gyenge asszonyszemély” volt, mégis elveszett Gaia haragjának jéghideg kristályai között. Éppen ezért Warwick biztatónak szánt kézmozdulata elől menekülni igyekszik, s kezét húzza el a bátorító érintések elől.

- Mr. Leininger, mi vagyunk az idegenek itt és nem ő – próbálja majdnem sírva az igazát bizonygatni annak, kinek hitetlensége, s bizakodása Gaia kalmárlelkűségében félelemmel tölti el. – Mi jöttünk el hozzá és az, hogy milyen vendéglátó lesz, ő dönti el. Ahogy azt is, hogy életben hagy-e… Megint… a próbával kockára teszi az én életemet és mindenki másét is… Kérem, ne felejtse el, hogy Estrance sem tudott mit kezdeni vele, s a maga elhatározásából hagyta ott végül a várost az a… - borzong meg, ahogy eszébe jutnak az akkor történtek. – Gaia nem ember, nem tündér és nem lidérc…

Igyekezete nyilván hiábavaló marad, mert a férfi nem enged. Nem mondja azt, hogy megértette félelmei okát, s hogy gazdagságért cserébe nem kínál életeket az Idegennek, inkább csak sürgeti, visszatérésük feltételeként kötve meg veszélyes próbálkozásukat. s a lány, bár tudta, hogy ittlétének egyik oka titkolt – és eddig úgy hitték, jól eltitkolt – kapcsolata az ifjú parancsnokkal, Warwick megjegyzése most mégis szíven üti.

- Hogy lehetnék én biztosíték? Azt hiszi, Kayne Westerburg… - hirtelen látja meg az összefüggést, s érti meg végre, egymás ellen használja őket a ravasz földbirtokos, s elkeseredettsége mondatja ki azt végül, miközben nem nyúl a kéz felé, mi kisegítené. – Engem azzal vett rá, hogy eljöjjek, hogy az ő jóhírét fenyegette, őt pedig azzal veszi rá, hogy itt maradhasson, hogy…

Folytatná is tovább, ha odakint hirtelen elcsendesülnek a beszélgetések, hallja koppanó léptek közeledését, s az ismerős, oly annyira kedves hangot, amelyet hallani most mindennél kevésbé vágyott.

- Lezárt területen tartózkodik…

Szája elé kapja a tenyerét és halálos kétségbeeséssel mered az odakint álló Leininger-re, s kívánja Vahe poklába önmagát vele együtt, mert úgy hiszi, másképpen nem óvhatná meg a szeretett férfit attól a csalódástól, amelyet ő okozott neki. Azt remélte, majd odahaza, nyugodtan beszélhetik meg a dolgot, ha visszatértek, s most, hogy odakint hallja, azt képzeli, haragja űzte Kayne-t utánuk, s hogy csalódottsága, vagy talán haragja ellenük fordul majd. Felejti félelmét idegen föld érintésétől, s kerülve a felé nyújtott kezet, bújik elő a kocsiból, ajkán már a magyarázattal, mit a légierő első emberének szán. Hát tekintetével az ifjút keresi, arra nem is gondol, hogy Warwick Leininger esetleg becsapta, s otthon hagyott kedvese talán semmit sem tud veszélyes és nem önként vállalt „kalandjáról”.

- Kayne, sajnálom… Bocsáss meg, kérlek… Nem tehettem mást…






A hozzászólást Nizase Nae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 03, 2023 6:58 pm-kor.
Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
95

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Kedd Okt. 03, 2023 5:56 pm






Elvégre te is

tartozol Istennek

egy halállal



Az érzet úgy kezdődött, mint amikor valakinek elpattan egy ér az agyában. A meleg hirtelen végigcsurgott Nizase fél arcán, mint egy zsibbadás, mintha egy eddig szunnyadó szilánkot lökött volna ki az agyveleje.
~ Nézz csak rá, Nizase. ~ csengi a szilánk a koponyád belsejében, miközben az egyik szemed önkénytelenül fordul el Kayne gróf felől, vissza Warwick Leiningerre. ~ Hogy kapkod a hatalma után.
Gaia nevetése olyan, mint a darabokra törő kristályüveg, ami hosszan csörömpöl a márványpadlón. És a legkegyetlenebb az, hogy csak te hallod. Se a bús nemes, se a gőgös.
~ Fél, ez az igazság. Hatalomban nőtt fel, aztán a fülébe jutott, hogy lehetne máshogy is. Hogy neked egyetlen kósza gondolatba telne az, hogy kifordítsd a gerincét a helyéről, hogy a kék vérét a sötét szemén keresztül folyasd ki. Úgyhogy megrémült, és most úgy tesz, mintha az ő hatalma még ebben a félelmetes helyzetben is nagyobb lenne. Ha másnál nem, legalább nálad. És talán el is hiszi... amíg nem jön a kósza gondolat. Nem szeretnéd? Akkor mehetnél haza, és a titkod ott maradna, ahová tartozik. Közted és a kapitányod között.

Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Okt. 12, 2023 5:39 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Nem tudom megnyugtatni a kis híján látványosan reszkető nővért, akármennyire is próbálok magabiztosan érvelni. Tudom, hogy ez a föld már sok fajtának adott otthont, legtöbbször kényszerűt, de előbb-utóbb mindenki alkalmazkodott és, ha kisebb-nagyobb háborúk és véráldozatok árán, de megtanultunk együtt élni. Igaz nem magam tapasztaltam meg egyiket sem, de jó tanáraim voltak.
Még nem találkoztam olyan fajjal, akik ne ismerték volna fel az üzletelés által nyújtott előnyöket, hiszen a harc csak veszteség, de ha megkaphatják ugyan azt az eredményt kevesebb vesződséggel, miért utasítanák el?
De, hát mit várjak egy gyengéd nőtől, aki a tapasztalásom szerint minden konfliktus szeret elkerülni és a kedvességével próbál érvényesülni! Meg is érdemlik egymást Kayne Westenburggal!
- Igaza van, nem tudom mi és ki ez a….Gaia, de, ha értelmes lény, márpedig az, hogy simán és szinte észrevétlenül beszivárgott a városba, nem is akármilyen értelemre utal, akkor biztosan átgondolja majd az ajánlatomat. És miért bántana akármelyikünket is, nem jelentink számára fenyegetést. – nyújtottam továbbra is a kezem, hogy segítsek neki kiszállni, bár kezdtem elveszteni a türelmemet, ám még sem rángathatom ki a katonák szeme láttára.
A hátam mögött felcsattanó hangra összerezzenek, bár nem a félelemtől, csak a meglepetéstől.
- Hogy a jó fenébe kerül ez ide? – szaladt ki a számon egy halk dühöngés.
Ennek a ficsúrnak most valahol a város falán kéne a papírmunkáját végezni, vagy az emberei ügyes-bajos dolgával törődni. Nem tudhatta meg ilyen gyorsan, hogy a kis barátnője eltűnt!
Igaz, akkor nem valószínű, hogy ezzel szólítana meg, még ő is csak kiállna a nőért, akinek csapja a szelet, már ha szereti egyáltalán és nem csak játszik vele……. Nem, azt hiszem ezt még én sem feltételezem róla, hiszen Westenburg nevetségesen óvja a becsületét.
- Nekem itt van a birtokom Westenburg és csak azért álltam itt meg, hogy némi kényelmet biztosítsak a velem lévő hölgynek. – fordultam fel egy magabiztos mosollyal már.
Annak ellenére, hogy nem számítottam ilyen gyorsan konfrontálódásra, azért kíváncsi voltam, hogy milyen képet vág, ha meglátja a társaságom és nem kellett sokáig várakozni, mert most Nizase kisasszony már nem kellet nógatni a kiszállásra, magától is gyorsan előbújt.
- Kayne, sajnálom… Bocsáss meg, kérlek… Nem tehettem mást…
Néztem egyikről a másikra, várva a reakciókat. Na, ez érdekes lesz!



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szomb. Okt. 14, 2023 3:05 pm




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne





Tudja, hogy nem lesz olyan egyszerű elűzni Warwick Leiningert, mert rájött a titkára. Azt, hogy álmodó bármikor felhasználhatja ellene és amit megismert belőle, abból bátran feltételezheti, fel is fogja.
Mégis…felelősnek érzi magát érte még mindig és a szigorú parancsnok álcájában járva, öblös lépteivel el is indul figyelmeztetni.
Mindaddig meg sem rezzen rajta, benne semmi, amíg le nem segíti kísérőjét.
Ott azonban, ahol Niazse vörös haja előbukkan, alakja láthatóvá válik és megszólal, jéggé fagy.
Elméjében ezer kérdés kerget választ, túl gyorsan és hirtelen. Egy közös van bennük, mind felteszik a miértet.
Mit keres ITT az ő Nizzije? A helyen, ahol a legkevésbé akarja tudni, egy olyan ember mellett, akit az első röpke másodpercben legszívesebben megfojtana.
Nem tudja mi erősebb vagy hirtelenebb benne, a feltámadó féltés, hogy itt a nő, vagy a gonosz féltékenység, miért pont Vele?
Sosem került köztük szóba Leininger, még udvariatlan stílusát is elengedi, “mit keres ez itt”, csak mered rájuk, mint egy zombi párra, vagy egyik legnagyobb félelmére. Nem látszik rajta sokáig a sokk, néhány másodperc, mire rádöbben, kimeresztett szeme és elnyíló ajka még leleplezné. Gyorsan összezárja, próbálja leállítani agya vészes pörgését, szíve vad zakatolását.
-Az Önnel lévő hölgynek?
Hogyhogy nem tehetett mást? Össze kellett vele szűrnie a levet? Mert? Nem fogadtak szerelmet egymásnak? Ennyire naiv volna, ilyen ostoba?
-Önök együtt vannak?
Bár még mindig úgy tesz, mintha nem lenne köze Nizzihez, a nő tulajdonképpen el is árulta, hogy ismerik egymást, azt mondta “Kayne”
-Akkor sem tartózkodhatnak itt. Civileknek tilos belépni a területre, le van zárva, talán tud olvasni Leininger.
Lép elé és néz rá gyilkos indulattal, mert minden csalódottsága ebbe ömlik most, pedig alacsonyabb, jelentéktelenebb, mint a kisnemes és mégis szinte nekiront, akárha a nyakát szegné. Hogy merte idehozni? Hogy merte ELVENNI tőle?
Valóban virít egy tábla a lezárt katonai területen civileknek tilos a belépés felirattal, de mit számít ez? Itt van, Nizase itt van, ahol a legveszélyesebb és nem tud most ránézni válaszért, mert fél, hogy minden hatalmát elveszítené.




Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Vas. Okt. 15, 2023 7:14 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase/Gaia


-----------------:O:-----------------




Ott áll köztük, s ők sem tudják talán, két világ határán állnak. Csak ő érzi, ahogy lába a földet éri, s mentegetőzése köszönti azt, kit mindennél jobban szeret. S üdvözli Gaiát is, ki megjelenik nyomban, bizonyítva, hogy félelme mégsem volt alaptalan.

De a bizonyosság már oly felesleges, oly késő…

Teste ismerősként adja át érzékeit, s hagyja az irányítást a zöld-arany csillogásnak, s kristályos csengettyűk már ott csilingelnek a fülében, kísérve a szavakat, amelyek most is szörnyű alkura vennék rá. Úgy érzi meg őt, akár ha a Sinan ragyogna át, s fürdetné melegítő sugaraival agyát, s teste megdermed. Érzi, hogy mozdul szeme a lény akaratára, s izmai láttatják akarata ellenére vele mindkét alakot.

Akár a fény és az árnyék. Leininger szándékának árnya csak arra jó, hogy Kayne jószándékának ellenpontja legyen.

De aztán a rémes nevetés hangzik fel, s hogy Gaia a gyötrődésén kacag, vagy azokon, kiket hatalma küldene halálba egyetlen pillanat alatt, a lányt cseppet sem érdekli, mert Leininger rémséges jövőjét festi elé a Perem úrnője.

S ha egyik szeme azt figyeli, ki e szörnyű helyzet okozója maga, addig a másik az nézi végtelen kétségbeeséssel, akit menteni akart ettől. Látja Westerburg megdöbbenését, fájdalmát, aztán dühét és kétségbeesését, de mozdulni sem mer, nem mer ellenszegülni, de engedelmeskedni sem „régi” és szörnyű emlékeket idéző ismerősének, mert attól fél, egyetlen mozdulata okoz majd halált.

- Ne… Kérem… Ne mozduljanak… - próbálja távol tartani őket egymástól, mert attól fél, óhatatlanul lesz ártalmukra, s ostoba módon úgy hiszi, ha messzebb állnak egymástól, egyszerre nem tehet bennük kárt. – Látja… Mondtam, hogy megtalál… - suttogja Warwick-nak, miközben becsukja a szemét, hogy a férfi ne lássa meg, ha smaragd csillogás uralja majd el a tekintetét. Nem tudja elmondani, amire a lény igyekszik rávenni, csak azt mondja el, amiről tudniuk kell.– Már itt van… Gaia itt van…



Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Kedd Okt. 24, 2023 4:04 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Nem terveztem, hogy azonnal belefutok a fiúba, nem csak azért mert a kérése, vagy inkább mondhatnám követelése ellenére idejöttem, hanem azért is mert időt akartam adni a barátnőjének, hogy zavartalanul tudja felhasználni a képességéét, anélkül, hogy megzavarnák az érzelmei.
Szép simán kijátszhattam volna egymás ellen őket, minden komplikáció nélkül, aztán engem már nem érdekelt volna, ha tovább turbékolnak nyíltan vagy titokban.
Ez most persze kútba esett, de ez nem változtatott a terveimet, csak valószínűleg tovább fog tartani és talán Wayne.t sem fogom tudni lerázni, ha csak …………ha csak elég féltékeny nem lesz és elhiszi, hogy Nizase át nem pártolt hozzám. Ez elég mókás lenne, de a fancsali és dühös képét elnézve, akár ez is lehet, hiszen biztos voltam benne, hogy nem az a kis tábla zavarja.
- Együtt vagyunk, ahogy látod fiam! – biccentettem oldalra a fejem, hogy megnézzem a mutatott feliratot. – De ez felülírja ezt a kis problémát. – húztam elő a belső zsebemből azt a dokumentumot, amit Sinarinban hitelesített egy megvesztegetett tisztviselő és amiben hozzájárultak, hogy meglátogassam a birtokomat. – És tudod, a hölgy …… - kezdtem volna bele, hogy elmondjam ismerem a kis titkukat, bár nem voltam benne biztos, hogy Wayne tisztában van e Nizase megfizethetetlen képességével, de erre már nem került sor, mert előbb kaptunk ízelítőt belőle, mint amit a legvadabb reményeimben is vártam.
Magabiztosságom látszata ellenére, azért voltak kételyeim és most itt a helyszínen, jobban átéreztem a lány hangjában lévő rettegést, a szemében látott smaragdzöld villogást és a figyelmeztetése elérte a célját: mozdulatlanná dermedtem.
Jobb nem húzkodni az oroszlán bajuszát és engedelmesnek mutatkozni…..
- Ez hihetet……..Nagyra becsült Gaia ….ööö…..úrnő? Köszöntöm Önt, az én nevem Warwick Leininger és lenne Önnek egy üzleti ajánlatom. – hajtottam meg a fejem a nővér testében megjelenő teremtmény felé.



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Hétf. Okt. 30, 2023 4:38 pm




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne





Nem érti és pattogzik figyelme, lélegzete, szíve szabálytalan ritmusa a lány és Leininger között, kérdések, oltalmak tömkelege bolygatja, szeretne ezer miért formájában távozni belőle, és mindez a parancsnok rideg álcája mögött.
Nizasenek mintha kínos lenne, becsukja szemét, értelmezhetetlen szavakat motyog, mozdulni? Nem mintha képesnek érezné magát mozogni, aztán valami roppant érthetetlen, de nem kevésbé drámai hagyja el ajkát.
-Hogy? Gaia? Itt?
Csak megismétli döbbenten és bénán, mert hirtelen össze sem köti ezt a szót a Perem szörnyével, csak ekkor húzódik hátra benne minden emberi érzete és kerekedik fölébe a féltés.
Lép egyet, közel a kisasszonyhoz, tiltása mintha valami pogány ballada lenne, aminek nem ismeri a szövegét.
-Jól van? Történt valami? Bántotta ez az ember? Akarata ellenére hozták ide?
Ha naiv, akkor is ennek szeretne inkább hinni és párbajra hívni a másikat.
-Butaság, bizonyára kényszerítette.
Förmed rá a férfira. Bárcsak civilben lenne, azt kívánja, hiszen karnyújtásnyira van tőle ez az ember, egyetlen mozdulat és megfojthatná.
Warwick teljesen összezavarja, Nizase különösen viselkedik, az tény és való, de Leininger még érdekesebben.
-Mit művelt vele?
Ront neki, kapja el inggallérját, mert egy percre elsötétül előtte a világ és semmi más nem lebeg lelki szemei előtt, csak hogy mindent kikínoz ebből a posványból, akit ő még mentegetni akart.
Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
95

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Nov. 09, 2023 9:46 am






Elvégre te is

tartozol Istennek

egy halállal



~ Te mit felelnél az én helyemben, Nizase? ~ csilingelte Gaia hangja mindenki más számára hallhatatlanul. ~ Üzlet, olyan jó szó ez. Egy kifejezése annak, hogy ő akar valamit, amitől nagyobb lenne és hajlandó érte olyasmit adni, ami híján nem lesz kisebb. Óh, milyen mámorító ártatlanság.
A semmiből, mintha vízpárán megcsillanó szivárvány lenne, Nizzi alakja jelent meg a kis csoport körében, éppen Warwick mögött, két kezét a férfi vállaihoz érintve. Mégis, Gaia érintésének nem volt súlya, sem érzete, mintha valójában ott sem lett volna.
- És mi lehetne az, amitől én nagyobb leszek, Warwick Leininger? - mondta a jelenés, egészen közel hajolva Warwick füléhez, mielőtt táncosan hátralépett volna. - Mégis mi lehetne olyan, amit te nekem tudsz adni?

Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szomb. Nov. 25, 2023 6:03 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Felelne Kayne-nek, de a rettegés elveszi a hangját, hát csak bólint néhányat, szaporán, és csodálkozni sem csodálkozik azon, hogy a parancsnok is ismeri a nevet, mit eddig rejteni igyekezett előle. Pír futja el a lány arcát, a szégyené, s ha eddig rettegéstől holt fehér arcát látta a kedvese, hát most a bűnbánat pirosa színezi újra azt. És a rá zúduló kérdésekre sem ad választ, egyre sem, csak nézi az ifjú nemest, csak a pillantása könyörög, s esdekel megbocsátásért. S ha őt fel is menti a rémséges bűn alól, a csalás és a hazugság szörnyűséges vétkétől próbálja megszabadítani, Warwick Leininger nem szabadulhat az ifjú nemes haragja elől. Először csak szavakkal támad rá a mellette állóra, a csalóra és hitványra, ki most is csak fájdalmat akar okozni azzal, hogy azt próbálja meg elhitetni mindenkivel, hogy ők ketten együtt... De a kisasszony csak a fejét rázza erre, egyiket sem meri megérinteni, nem tudja távol tartani egyiket a másiktól, így azt kell látnia, kedvese rátámad arra, kit bűnösnek hisz abban, hogy most itt vannak. És Nizzi mégsem tesz semmit, nem állítja meg őket, mert attól fél, ha hozzájuk nyúl, hát a Perem Úrnője majd azt is hatalmába keríti, kiért vállalta ezt a szerencsétlen utat.

De amit ő nem mert megtenni, megteszi a smaragd-arany csillanás, s a hang újra megszólal, és vele a csengettyűk hangja is életre kel. A fejében hallja Őt, a hang olyan, mint ha éppen mulatna valamin, de Nizzi érzi mögötte Gaia határozottságát, hidegségét, hát a félelme egyre csak nő. A hang pedig azt kérdezi, mit felelne az ajánlatra és a leány félelme ellenére azért felelne is nyomban, mondaná, hogy Warwick Leininger-rel üzletet kötni sosem jutna az eszébe, hisz most sem átallotta rávenni arra, hogy józan esze és tapasztalásai ellenére is elkísérje őt ide, és sodorja magukat akkora bajba, amelyből talán sosem találják meg a kiutat. Ha nem jelenne meg Gaia újra, s venné kölcsön az alakot, amelyet már korábban is felöltött, s amelyet most úgy húz magára, akár ha köpeny lenne, jelmez, amelyben megjelenhet mások előtt, akkor Nizase kérné, hogy ne higgyen a férfi szavának, s ne kössön megállapodást vele, csak hallgassa meg a másikat, az ifjú Westerburg-ot, s fontolja meg az ő szavait, mielőtt döntene. Mert hiába lát rajta haragot, tudja, hiszi, hogy józansága és embersége igazabb alkura próbálná rávenni Gaiát, mint amilyet Leininger ajánlani tudna.

S jobb, mint amit Gaia szavai sejtetnek.

Hiszen hallja ő is, mit suttog az önnön képére formált csillogó alak, és már előre tart attól, Warwick milyen választ ad majd rá. Attól fél, nem sajnál majd ígérni neki bármit, amivel gazdagságát, s befolyását növelheti, amivel talán pontosan Kayne Westerburg-ot győzheti le. Azt hiszi, mások nyomorát, életét, vagyonát áldozná fel az, kit most is kapzsisága vett rá csalásra és zsarolásra. Talán ez lesz az, ami miatt végül mégis megmozdul, s a haragvó kedves karjára teszi a kezét, s csitítani igyekszik, rávenni arra, hogy eressze el a másikat, kit most Gaia "karjai" érintenek és megleli a hangját is a leány, s kér mindenkitől valamit, valami olyat, amivel talán mentheti mindannyiukat.

- Legyen esze, Mr. Leininger, higgye el, semmit sem adhat neki, amit nem vehetne el... - próbálja lebeszélni arról, hogy komolyan vegye Gaia kérdését, ezért próbálja őt is meggyőzni, az incselkedően gyönyörű alakot is, hogy alkuját ne fecsérelje hamis ígéretekre. - Gaia, kérem... Csak engedje el őket, s addig itt maradok, míg mindannyian el nem mennek... De kérem, ne alkudozzanak...




Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Nov. 30, 2023 5:53 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Le nem vettem a szemem a most már a hintó mellett álló nőről, aki sápadtabb volt, mint egy lepedő és zavart szótlansággal meredt titkos vagy titkolt szerelmére…… Aki természetesen majd felrobbant a dühtől, főként, hogy valószínűleg nem is értett semmit, nem is sejtette, hogy valaki más is megtudja a kis titkukat.
Kíváncsi volta, hogy mit fog mondani neki Nizase, ezért csak elnézően és fennsőbbrendűen mosolyogtam Kayne fortyogó vádaskodására.
- Semmit nem műveltem vele. Nem vagyok valami barbár, fiú, hogy nőket bántsak. A kisasszony teljesen … önként ….tartott velem, nem igaz? – vált mosolyom kissé élesebbé a nőre nézve.
Így kissé váratlanul ér Kayne agressziója, de a következő pillanatban már elsötétült tekintettel igyekszem lesöpörni a kezét magamról.
- Mit képzelsz! – sziszegtem.
Bíztam benne, hogy Nizase gesztusa megteszi a magáét, mert nem egy katonai bázis közepén akartam volna verekedésbe keveredni.
- A birtokomra jöttem és üzletelni. Nyughass! – tettem ezért kissé kényszeredetten hozzá.
Aztán erősen megrándultam, mert egy hang, ami erősen hajazott Nizase kisasszony hangjára a fülem mellett szólalt meg. Hirtelen fordultam oldalra, hogy a látványra kikerekedett szemem a jelenésre tapasztottam.
- Gyönyörű …….! – bukott ki a számon.
A kérdés azonban kirántott az ábrándozásból, mert hiszen ezért jöttem, itt volt a lehetőség.
Már nem is érdekelt Kayne kedvese. Elhozta, ami kellett nekem.
- Mit kérsz? mire vágysz? Én meg tudom szerezni neked. Élelem? Használati tárgyak? Drágakövek? Megszerzem, cserébe csak bányászati jogokat kérek tőled egy kis földdarabon, egy egészen kicsikén ….. – hagytam figyelmen kívül Nizase szavait és próbáltam Gaia kedvére tenni és valahogy leolvasni róla, mire harap rá. – Tudom, hogy te vagy itt az …….uralkodó? A királynő? Látod, én az engedélyedet kérem, nem rontok be a területedre, mint más tenné.



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Kedd Dec. 12, 2023 5:46 pm




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne






A tehetetlenség mindig megőrjítette. Nem volt bosszantóbb kegyetlenebb dolog, mintha gúzsba kötötték.
Gondolatai vadul, értetlenül cikáznak Nizase körül és a féltékeny harag egészen elborítja, mert semmi egyértelmű tagadás nem születik a lány ajkán, hiába várja.
Ők ketten együtt? Csak a Perem szörnyetegének feltűnése akassza meg.
Szörnyű, hogy nem hívhatja halálos párbajra ezt az ocsmány ficsúrt, aki képes őt, a kapitányt fiúnak nevezni.
-Válogassa meg a szavait Leininger, talán fiatalabb vagyok magánál, mindenesetre magasrangú tiszt. Vagy szeretné fitogtatni mit ért el saját erejéből maga? Mert nem a Perem lényén, vagy a kisasszony kegyein akar felkapaszkodni, igaz?
Sziszegi, legszívesebben megölné, szemei szikrákat szórnak és ajka vékony lesz, mint a pergamen.
-Semmilyen birtokod nem lesz itt, ha kell én veszem el az orrod elől.
Nem akart ilyen kicsinyes lenni, ha nem Nizaseről van szó meg sem fordul a fejében felvásárolni Leiningeréktől, de így…
Aztán a lány miatt nem mos be neki egyet, bár azt majd magában is letagadja később, hogy képes lett volna rá, itt a bázison, mások előtt, nyilvánosan.
Döbbenten mered a kedvesre és már nyitná száját, hogy kérdezzen megint, sokat, amikor az a jelenés történik és csábítgatni kezdi a dzsentrit.
Most már viheti, neki adja. Azonnal Nizase előtt terem, bár nem hallja pontosan Leininger és a lény diskurzusát, fülében dobol az adrenalin.
-El kell vinnem magát, akármi köti is össze Leiningerrel. Ez a veszély nem érheti el. Nizase, csak maga biztonságban legyen, nem számít miért…miért került Warwick oldalára.
Jó, “Az” meg fogja ölni, meg kell ölnie, így legalább ő nem fogja bemocskolni a kezét. A lányét viszont megfogja és lehetőség szerint elhúzza a különös jelenség közeléből.

Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
95

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Jan. 04, 2024 7:52 pm






Elvégre te is

tartozol Istennek

egy halállal



Gaia rettegés-színű szemei Nizase felé fordultak, az ajkai pedig értelmezhetetlen mosolyba húzódtak.
- Mi mást is vártam, hiszen ismerlek. Jobban ismerlek, mint ahogy te ismered magadat. Mindig az a jó út, amiben senkinek nem esik baja, igaz, Nizase Nae? És ha ilyen út nincs, nos, akkor keresel egyet. És most épp rettegsz, hogy őket is összezúzom, mint tettem azt Harrow-al.
Gaia ez után megint nevetett, aztán Kayne mellé lépett és a fejét groteszk módon egyik majd másik irányba billegetve mintha vizsgálta volna, egy ponton pedig kényelmetlenül húzódott el.
- Utazók. - mondta, mintha a szó valami gusztustalan dolgot takart volna. - Az ifjú nemes menekül, de nem magát menti. Kayne Westerburg, a hősformába öntött tragédia. A katona, aki inkább bemocskolja a kezét és lemond mindenről, erényről, lekiismeretről, mint hogy ártatlanok szenvedjenek. Egészen pezsdítő hangot ad a kettőtök rezonálása.
Végül a kristálylény úgy döntött figyelemre méltatja Warwick Leininger nagyúr ajánlatát és felé fordult.
- Mindent megígérsz nekem? Jól van, nemes úr, íme az ajánlatom: minden oreát akarok, amit valaha kifőznek az emberek. Minden ötvözetet, minden új találmányt - legalább is mindenből egy darabot. Ezen felül akarok egyet minden fajból, ami erre a világra érkezett. Cserébe nem taposom el az embereket, akik a földet kaparják az én világomban.

Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Csüt. Jan. 04, 2024 8:55 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Nem hiszi el, hogy Warwick Leininger nem látja a veszélyt, mit az alku rejt, amelyre magát kárhoztatja. Hogy nem érti meg azt, hogy Gaia csak játszik vele, hogy élvezi azt elhitetni bárkivel, hogy nyerhet az üzleten, amelyet vele köt majd. De ez ostobaság. Mert itt nincs, aki győzzön vele szemben.

Gaia pedig újra el fog venni mindent.

Ahogy talán mindannyiuktól. S míg a két férfi vagyonát, s nevét féltheti a Perem lényétől, úgy a lánynak egyetlen féltenie valója van csak. S az itt áll vele és Gaiával szemben. Kayne Westerburg. Csak a férfit nézi, ki nélkül már nem akar élni, csak őt látja, a haragját, ahogy Leininger ellen támad, s védeni próbálja őt. Azt hiszi... Nizase nem is tudja, mit hisz róla a parancsnok, csak azt hallja, megbocsát neki, még ha nem is tudja, mit követett el szerelmük ellen. Nae kisasszony azt hallja, bármit feláldozna a biztonságáért, de... Semmi sincs, amit tehetne. Már nincs. Hát amikor a férfi karon ragadja, ő is bele kapaszkodik, s nem akarja már soha elengedni. Harcolni akar érte, ahogyan Kayne is teszi, de attól fél, ellenkezése büntetést szül majd, s az fog bűnhődni, ki nem érdemel szenvedést. Hát némán öleli csak, azt hiszi, a másik a lelkébe lát és majd tudja, semmit sem tett, mivel szégyent hozna bármelyikükre is. De képtelen bármit is mondani. A rettegéstől...

Mert Gaia ismét őket "látja". Először a lány önfeláldozását kacagja ki, félelmén nevet. A lelkébe lát, s amit ott talál, furcsa mosolyra készteti a lényt, kinek álcája önnön képmása. Akár ha maga ellen harcolna... Akár ha magát fenyegetné meg azzal, hogy iszonyú dolgokat tesz majd.

Aztán rettegve látja, hogy Gaiát már más érdekli, Kayne Westerburg, s ő csak kapaszkodik az egyenruhába bújtatott alakba, s hallgatja, hogyan mond róla is ítéletet Gaia. S ha vigasztalná bármi is, talán dicséretnek venné azt, hogy a Perem szülötte összhangot emleget, egymással rezonáló lelkeket, egységet, összetartozást. De most nem vigasz számára az sem. Ahogy az sem, amit végül kér.


Warwick Leininger talán ezt hiheti... De ez már nem kérés... Parancs...

Az alku megköttetett.



Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szomb. Jan. 06, 2024 2:47 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




Csak engedékenyen mosolygok Westenburg kifakadásán, mert a felháborodása jórészt a körünkben sápadtan és félősen megbújó Nizase-nek szólt, a nyakam tettem volna rá. Persze ez nem volt nagy dolog, hiszen tisztában voltam vele, milyen érzelmeket táplálnak egymás iránt, éppen ezt használtam ki a lány sakkban tartására, hogy velem tartson.
- Ne oktasson ki Westenburg, míg magának mindig aranykanál volt és lesz a szájában, nekem a magam erejéből kellett gondoskodnom a családomról és, ha már így szóba hozta, igen, nem fogom a maga két szép szeméért eldobni magamtól a lehetőséget, hogy kiaknázzam a megszerzett perembeli ingatlanomat. A maga elődei persze pofátlanul kihasználhatták annak idején, azt nem volt baj, ugye, hogy az új területek oreáin szedték meg magukat?
Nem tűnik el a könnyed mosoly továbbra sem az arcomról a továbbiakban sem, mikor Gaia megrója a lányt, akitől nemrég különvált, aki eddig magában hordozta, amiért gyenge.
Nem is értem, hogy miért őt választotta, bár lehet, hogy az után a Harrow után nem volt választása?
Már nem érdekel Nizasse, hiszen megkaptam, amit akartam, így az sem érdekel, mikor az ifjú nemes elhúzza őt a közelemből és a jelenés közeléből.
~ Utazók? ~ ízlelgetem Gaia szavait és kicsit elidőzik a pillantásom Westenburgon. ~ Talán az Álmodókra céloz?
Nem felejtettem el, nem is lehetett azt a szerencsétlen napot, amikor a gróf magával rántott, így ez a titka is nálam volt. És Gaia szerint is a zsák megtalálta a foltját…… A lány úgy bújt kedveséhez, mint ha ő tényleg megvédhette volna.
Mikor már azt hihettem volna, hogy az ajánlatomra nem is reagál, a Perem Asszonya ismét rám figyel, de szavai sajnos keserű szájízt hagynak bennem.
- Nem….ez …túl sok Gaia. Ha képes lennék rá megadnám neked, de a lehetetlen kéred. – fújom ki frusztráltan a levegőt. – A fajok még csak …….hagyján, azt meg lehet….oldani, de az anyagok? A találmányok? Azok olyanok, mint csillagok az égen, megszámlálhatatlanok! Ez így nem ….. nincs egyensúlyban a két üzlet… Kérj valami konkrétabbat, ne a lehetetlent! Ha nincs üzlet, te sem nyerhetsz semmit. – teszem még hozzá, próbálva motiválni.
Figyelmen kívül hagyom Nizasse kisasszony halálra vált arcát…… Ez a lény értelmes, értékeli a jó üzletet, biztos vagyok benne.





A hozzászólást Warwick Leininger összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 08, 2024 8:27 pm-kor.
Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Vas. Jan. 07, 2024 10:05 am




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne






Ez az egész gyomorforgatóan furcsa számára és a féltéstől, ami összeszorítja zsigereit, kényelmetlen satuba vonja belsőségeit, nem bír logikus magyarázatot találni.
Nizaseba kapaszkodik ő is, a lányt öleli magához gondolkodás nélkül, rettegő óvással, úgy kapaszkodva belé, ahogy a lány őbelé. Mintha meg tudná menteni.
Ajka száraz lesz, nyelni alig bír, ahogy hallja a lény szavait, azét, akivel már találkozott. Aki úgy fecsegi ki titkát, mintha falra hányt borsó lenne.
-Csak őt engedje el és helyette megkaphatja ezt a tragédiát. Csak őt hagyja békén, könyörgöm…
Ajka alig mozdul, fogai csikorgó résein át mégis megalázkodik a lénynek. Most nem az ő büszkesége a tét, sokkal több forog kockán, Nizaset nem veszítheti el!
-Fogja már fel Leininger, hogy nem az aranykanál számít! Legalább most, hogy lássa mi fenyegeti…magát is az istenért!
Sziszeg felé, legszívesebben leütné, de mozdulni sem képes Nizzi mellől. Alig hiszi el, hogy Warwick ebben a helyzetben hozakodik elő privát küzdelmeivel. Nincs levegő, egyre kevesebb levegő van, hevesen kapkod harag és félelem közt.
-Jól van, odaadom magának, rendben? Adok pénzt, veszek egy házat, vagy amit akar, maga kicsinyes és ostoba fajankó!
Csúnyábbat mondana, ha nem félne és mielőtt még hallaná a lény követelését, hiszen semmit nem ígérne Warwicknak, mert ostobának találja és biztos benne, hogy minden a Perem szörnyének markába kerülne.
-Warwick, gondolkodjon mivel próbál meg üzletelni, itt nem a maga kurva jóléte a tét, hanem az egész emberiség!
Nem kellene, valahol érzi, de mégis embersége minden molekulája mélységes felháborodik és lázadni kezd. Le fogja őket igázni, így vagy úgy. Hiába ígérget, MINDENT akar belőlük és ők nem engedhetnek neki.
-Nézze, zöld fény, kisasszony a Peremen, elementáris erő, biztosan megegyezhetünk, de nem ezzel a kapzsi emberrel fog, akinek semmi befolyása nincs köztünk. Engedje el ezt a lányt, vigyen engem, csináljon velem, amit akar, de ne feledje, hogy az ittélő fajok, a tudásunk és a technikánk nem holmi eltulajdonítható játékszer és miképp maga is fenyeget bennünket, úgyis vica versa mi is megtehetnénk. Csak azért nem gyalulták le ezt a vidéket már rég, tűzerővel mert mi akkor megakadályoztunk, mert hittük, hogy tudunk egymással békében élni, ez a lépése azonban és hogy ezt azt ártatlan lány használja, az én kezem sem az önnek megfelelő irányba fogja billenteni.
Haragszik, gyűlöl és legszívesebben kiadná a parancsot az egész Estrance-i légierőnek. Tüzet, bombákat, harcot. Egy árva palánta se maradjon. Igen, háborút indítana, Nizaseért.


Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
95

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szomb. Jan. 20, 2024 6:43 pm






Elvégre te is

tartozol Istennek

egy halállal



Nizase majd' tökéletes képmásának szemei alig egy kissé húzódtak össze, de ettől az egész tekintet egészen mást jelentést nyert. Az eddig kíváncsi zöld íriszek most látható, érezhető, szinte ízlelhető fenyegetéssel teltek meg Warwick Leininger válasza után.
- Nem nyerhetek? Tényleg ezt hiszed? Talán azt hiszed te vagy az egyetlen, Leininger nagyúr, aki ígérhet nekem bármit? Hogy talán a mély zsebek a legnagyobb hatalmat jelentik? Te nekem nem beszélhetsz egyensúlyról. Én vagyok, aki megmondja, mi van egyensúlyban és mi nem.
Warwick szerencséjére azonban mielőtt Gaia bárhogyan folytathatta volna, Kanye Westerburg szavai úgy ragadták meg a figyelmét, mint az enyv. A szűk tekintet kitágult, olyan haragosnak mutatva Nizase arcát, amilyen talán eredeti tulajdonosán sosem volt.
- Gyaluld akkor, kapitány. - mondta sziszegve, miközben a kocsi mellettetek megremegett. - Gyújtsd fel és taposd el. Mert te és Leininger ugyanolyanok vagytok. Azt hiszitek, hogy minden olyan, mint ti!
Warwick bérkocsijának ablakai ezen a ponton kiszakadtak a helyükről és pörögve átszelték a tábort, út közben szétszabdalva a menekülő kocsist és egyet a segítők közül is.
- Talán azt hiszed, így járnék én is. Hogy úgy meghalok, mint ti haltok. - folytatta Gaia haragosan, aztán egy intésére a kocsi egészében a levegőbe emelkedett és csikorogva összegyűrődött, mint egy papírgalacsin. - Elmondom az igazságot, ti nagyurak. Ameddig Nizase Nae él, ott vagyok az agytekervényei között, mint egy elfeledett régi emlék. Mint egy tüske, amit senki nem piszkált. Fenyegetni akarsz, Kayne Westerburg? Fenyegesd a nőt, akit szeretsz.


Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
171

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Vas. Feb. 04, 2024 9:52 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Warwick, Kayne & Nizase


-----------------:O:-----------------




Warwick Leininger csak a maga sérelmeit ismétli újra és újra, hát Nizase számára bebizonyosodott, mit eddig is sejtett, hogy a férfi mohósága és vágya, hogy mérhetetlen gazdagságra és hatalomra tegyen szert elvette józan ítélőképességét. Emiatt látja ellenségnek azt, kivel összefognia kellene, s szövetségesnek, kitől semmit sem remélhet. Az sem vigasztalja a lányt, hogy kényszer szülte volt útitársa oly gyorsan kap leckét Gaia "törvényeiből", hogy talán még megemészteni sincs ideje azt, hogy kivel is kötne üzletet. Mert a férfi rádöbbenhet nyomban, hogy a Perem lényének telhetetlensége talán még nagyobb, mint az övé, s hogy megfelelni neki még ő sem tud. A lány csak még erősebben kapaszkodik hát Kayne karjába, ahogy Warwick alkudozni kezd. Az első szavak után azt várja, hogy büntetést szül majd az ellenkezés. De mást vonzanak a szavak, Westerburg tiltakozását, s ha eddig azt hitte Nizzi, hogy a jelenlegi helyzetnél rémesebbé miattuk már nem válhat semmi, hát most bebizonyosodik, hogy téved. Gyűlöli magát, hogy ilyen helyzetbe hozta a férfit, kihez titokban hozzákötötte sorsát, s ki most oly ígéretet tesz, mi sokkal jobban megijeszti, mint Gaia maga. Mert a kristály-szülte lényt fenyegeti meg, halállal és pusztulással, s a lány csak azt ismételgeti magában, hogy hagyják már abba a vitát, és meneküljenek, amíg lehet.

De már nem lehet.

Mert látja a változást önnön képmásán, látja a szűkülő, majd a haragtól hatalmasra táguló pupillákat a "saját" arcán, s menekülne, vonná magával Kayne Westerburg-ot, amikor elszabadul minden. Kocsiajtók szakadnak ki helyükről, s Nizzi újra halált lát, rémeset, s sikoltani kell, szájára szorított kézzel, mert aztán mást is mutat nekik Gaia, erőt, elképzelhetetlent, ami a szemeik előtt gyűri össze pont úgy Leininger kocsiját, ahogy abban a borzalmas sikátorban egy emberrel tette.

De a végső csapás csak most következik, és Nizase azt hallja, mit valahol sejtett azóta, hogy először látta smaragdszínben felragyogni a saját tekintetét. Azóta tudja, hogy jobb lett volna, ha úgy jár, ahogy Estrance fertőzöttjei, s inkább válik zöld-arany kövekké, mint hogy maga legyen a pusztulás. Azóta tudja, hogy Gaia benne él, s szabadulni tőle már sosem fog, s hogy csak kegyén múlik, mikor és hogyan bújik elő belőle a Perem lénye, s teszi azt, mit jónak lát.

A bizonyosság ad erőt a lánynak, s az ad ötletet neki, mit szitoknak és bántásnak szánt a lény. Az teszi villámgyorssá a mozdulatot, amely a férfi felé nyúl, Kayne felé, kiről tudja, mindig övében hordja tőreit. S ha meglepheti vele a parancsnokot, hát az egyiket kaparintja meg, a karcsú, de éles fegyvert, s már lép is tőle távolabb, hogy ne érhesse el, s ne akadályozza meg abban, amit tenni akar. Amit tenni fog. Ezért szögezi máris saját torkának a fegyvert, s remegő keze ejt nyomban sebet is a fehér bőrön ügyetlenül, még mielőtt megszólalna, s tenné világossá tettének okát mindenki előtt.

- Nem kell fenyegetnie senkinek - a férfit nézi, s fordul aztán a lény felé, ki tettének oka lett, s szavait immár neki intézi. Elszántan védi az egyetlent, kit a sors adott neki, s kit most Gaia vesz el tőle. - Megóvom tőled a világot és nem marad senki, kiben kijuthatnál innen az emberek közé - remegnek az ujjak, mi a tőrt markolják, de nem hátrál meg még akkor sem, ha a smaragd pillantás most őt kutatja. Inkább küldi a férfit, azt sem bánja, ha Warwick Leininger is megmenekül majd, csak az, kit szeret, élhessen, s ne sodorja vészbe, háborúba a világot. - Kayne, kérem, menjenek innen és vigyen el magával mindenkit! És ne jöjjenek ide vissza! Soha többet!



Warwick Leininger

Warwick Leininger
Ember


Előtörténet :
W.Leininger

Posztok :
49

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Szer. Feb. 28, 2024 6:22 pm




Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...



Irány a Perem


-----------------:O:-----------------




~ Milyen nemes! ~ hasít belém kicsit fájón a gondolat Kayle szavaira, de természetesen az arcomról csak közömbösséget olvashatnak le. Nem engedhetek meg magamnak semmilyen érzelgősséget, az sosem segített a családunknak, sőt….
- Egyelőre rajtad kívül semmi sem fenyeget. – jegyzem meg, ahogy a fiú egyre jobban elveszíteni látszik az önuralmát, de a kétség kezdi el mardosni a szívemet, ahogy egyre több mindent ígér, csak lépjek vissza. Talán…….. tényleg meg van győződve róla, hogy veszélyben vagyunk? Mégis csak egy katona, egy parancsnok, még ha a rangját a címének is köszönheti…..
Habozva kaptam a lényre a szemem, aki még mindig zavaróan Nizasse kisasszony kinézetét viselte és akin a harag jelei kezdtek mutatkozni.
Nyitottam a szám, hogy valahogy helyrehozzam a dolgokat és ismét kézben tartsam a tárgyalást, de már nem is figyelt rám, Westenburg kirohanása elterelte rólam a figyelmét.
- HÉÉ……! – próbáltam közbevágni, de Kayle könyörgésnek indult szóáradata kezdett átmenni fenyegetésbe, ami tovább mélyítette a lény indulatát és nem jutottam szóhoz.
Westenburg teljesen begőzölt!
Lehet, hogy nem hallgattam a parancsnokra, nem hittem benne, hogy legyen az bármilyen faj, nem lehet vele üzletelni, elvégre ez hajtja a világokat, nem? Viszont jól fel tudtam mérni, mikor változik meg a légkör egy tárgyalás alatt, bár most az elhangzott fenyegetésre való reakció bizton borítékolható volt.
Ám ha számítottam is rá, ami történt, az gyökeresen változtatta meg a véleményemet a Perem veszélyes lényéről, aki még csak igazán nem is nyilvánult meg a maga fizikai formájában.
Hallottam ugyan, hogy egymáshoz hasonlított minket, de ez mos még csak kissé sem megborzolta meg a lelkibékémet, mivel a rémisztő, csikorgó zaj, a kiszakadó kocsiablakok és az emberek szétszakadó testrészeit szoborrá dermesztettek.
Még csak a kardom sem volt nálam, a kocsiban hagytam, nem mintha azt gondoltam volna a történtek után, hogy képes lennék kárt tenni ebben a szörnyszülöttben.
- ÁLLJ! – kiáltottam és próbáltam eltávolodni a felettünk lebegő roncstól. – Tényleg senki ne fenyegessen senkit! – ugrottam a lány felé, mikor a legnagyobb rémületemre megláttam a kezében a tőrt.
Megpróbáltam megragadni, bár Kayle közelebb állt hozzá, de elképzelni sem tudtam mi lesz, ha sikerrel jár és a lény elszabadul.
- Gaia! Miért etted bele magad ebben a lányba? Valami okod volt rá! Nem ismered jól a világunkat, ha jól sejtem, kell valaki, aki a te szemeddel lát, a füleddel hall, hogy megismerd. De ő nem tudhat mindent és te sem tudhatod, mennyire jelenthetünk veszélyt rád. – kétségbeesetten igyekeztem menteni a menthetőt, kitalálni valamit és túlélni. - Ha nem akarnál tárgyalni velünk, akkor miért nem semmisítettél meg mindent már akkor, amikor ideértél? Kell lenni kompromisszumnak. Vonulj vissza, mert ha nem adsz kiutat, ő meghal, - intettem Nizase felé, - Ő vele hal, - böktem Westenburg felé, - és ha megpróbálsz belém mászni, én sem leszek a bábod, inkább én is meghalok. – blöfföltem félig-meddig, de a hangomon ez nem hallatszott.
Pedig soha nem féltem még ennyire………



Kayne Westerburg

Kayne Westerburg
Ember


Előtörténet :
Notes of an eccentric capitain


Posztok :
167

Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Pént. Márc. 29, 2024 11:15 am




×Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal...×

Nizase& Warwick& Kayne





Reméli Leiningernek most már leesik miféle lénnyel állnak szemben és nem adja el lelkét az “ördögnek” Ő az, aki diktál, megmondja, vet rá egy jelentőségteljes kék pillantást, hallgasson, fontolja meg, visszakozzon, mentsék meg Nizaset, ennél most semmi sem fontosabb.
Az ő szemei is összeszűkültek és embersége súlyként hullik rá, szinte minden tagjában, zsigerében érzi, hogy az. Halandó, halandó szívvel, fenyegetésekkel, dühhel, gyűlölettel és egyetlen, árva céllal, ami még csak nem is szent, ha Nizase elárulta. Mégis… megvédi.
-Ha azt hiszitek nektek nem kell bennünket megismerni, tévedtek. Mi is veszélyesek vagyunk, küzdünk azokért, akiket szeretünk.
Megtorpan, rezzen, amikor a lény egyetlen kósza mozdulattal öl, amikor egy pillanatig elhiszi nagyobb nála, annál, mennyire szereti Nizzit és bántani fog mindenkit.
Valóban torkára forr a harag, itt-ott halált érzékel és valahol gyűlöli magát azért, hogy mindez nem számít, csak a szeretett nő biztonságban legyen.
Kiszárad a torka, úgyis nyers volt már minden lélegzet.
-Ezért egyezz meg velem és lehetőség szerint én meghadhatom neked. Még egy bombázást is visszatarthatok, most jelenleg csak az számít, hogy elengedd. Válassz mást, válassz bárki mást. Választhatsz engem.
Mondja ki a gyűlölt szavakat. Bárkit… Ennyit az emberiség megmentőjéről, vagy a hamis hősképről, ami életben tartotta. Nem, a szerelemmel nem számolt, a torkát égető, féltő rettegéssel nem.
Főleg, amikor előkerül a tőr, amikor Nizase saját torkának szegezi, mert ott elfelejt mindent, amiben eddig hitt és küzdött. Tesz egy lépést előre és rémülete feltárul minden jelenlévő előtt.
-Ne!
A hangjában, arcában, mozdulatában benne bong, még Leininger is érzi majd.
-Nem…nem, Nizase kérlek… Peremre került smaragd fény, vagy akárki vagy, vegyél bárki mást, akit csak akarsz.
Próbálja megragadni saját tőrét, kitépni a lány kezéből, ami biztos sikerülni fog, ha nem mozgatja éppen Gaia. Leininger hirtelen szövetségessé válik. Talán ketten, együtt.
-Segíts…
Sziszegi neki és segít, legalábbis Kayne azt hiszi, rángatja a tőrt kifelé Nizase kezéből, egyáltalán nem cáfolja a “gyűlölt ellenség” szavait, akivel talán megcsalták…aki talán elvette tőle Nizzit, mert igaza van, vele halna, tudja jól, ha a Nizzi kicsit is megismerte, hogy nem engedheti már, őt már nem és minden jóravaló terve dugába dőlne, még a hősi halál is, amit az emberiségért tett volna. Lehet…meg sem érdemlik, senki.


Ajánlott tartalom



Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal… Empty Re: Elvégre te is tartozol Istennek egy halállal…

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.