Collision
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Belépés
Multiváltó



Chatbox
Friss posztok
Red Queen, White QueenTegnap 9:34 pm-korAmelia BarlowNagy Tétel - Zoi & Evie MagánkalandTegnap 5:40 pm-korZoi GreycloudTell me who I amKedd Május 14, 2024 7:58 pmNizase NaeElvégre te is tartozol Istennek egy halállal…Vas. Május 12, 2024 11:41 amNizase NaeCome beyond the ancient fogPént. Május 10, 2024 5:27 pmZoi Greycloud[Küldetés] TitanomachiaSzomb. Május 04, 2024 10:19 pmJeremiah CooperOur dreams Szomb. Május 04, 2024 8:19 pmEvangeline WhitlockInto the Unknown - Daphne, Kayne & Moros (vol.3)Szomb. Május 04, 2024 7:30 pmDaphne PrismblossomIn search for justice - Kayne & MattSzer. Május 01, 2024 9:11 amMathias CrowleHamu és VérVas. Ápr. 28, 2024 4:27 pmAdam Morava
Havi aktivitás
4 Hozzászólások - 19%
4 Hozzászólások - 19%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
2 Hozzászólások - 10%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
1 Témanyitás - 5%
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

View the whole list


Kaland - All that glitters

+2
Nizase Nae
Adam Morava
6 posters
Go down
Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
96

Kaland - All that glitters Empty Kaland - All that glitters

Kedd Okt. 25, 2022 1:17 pm






All that glitters



Az újságok még éppen nem cikkeznek az olcsó oreáról, de a pletykák már szárnyra keltek. Egyesek szerint a Sötét Negyed legmélyebb bugyraiban lehet csak hozzájutni. Mások szerint kacsa az egész. Orea? Igazi, mágikus orea? Potom pénzekért? Kizárt dolog. Nem lehet igaz. Csak nem.

Amiről viszont biztosan írnak, azok a gyilkosságok. Nem lenne meglepő, hiszen Estrance szegényebb negyedeiben halomszám történnek ilyen esetek, nap mint nap. Elvágják emberek torkát, átlövik a fejét... de hogy letörjék a kezét? Vagy a lábát, mintha csak egy jégszobor volna? Ki látott már ilyet?

A küldetés alapvetően nyomozós-mystery kategória, viszonylag kicsi az esélye a gore-nak és főleg bármilyen fetisiszta tartalomnak, viszont mivel a Sötét Negyed a játéktér, előfordulhat szerhasználat és némi grafikus erőszak, de a küldetés alapvetően nem ezekre épít. Az égvilágon bárki jelentkezhet, mindenkinek találok okot és módot arra, hogy mit keres ott.

A körök egy hét után érkeznek, klasszikus reagváltós formulában, így nem kell kétezer szavas szörnyeket írni, viszont épp ezért elvárom, hogy heti egyet szüljön meg minden játékos. Persze egyezkedni lehet, ha épp úgy alakul az élet, de akkor tessék egyeztetni és az akkor megbeszélt dolgokat tartani. Ha valaki kétszer kicsúszik a megbeszélt határidőből, az ki lesz mesélve.

Adam Morava

Adam Morava
Alakváltó


Előtörténet :
Légtornász

Posztok :
123

Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Kedd Okt. 25, 2022 5:12 pm
Én szeretnék jelentkezni, szerintem fekszik a dolog Adam-nak. Smile
Nizase Nae

Nizase Nae
Ember


Előtörténet :
Holnap tán jobb nap jő...

Posztok :
175

Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Csüt. Okt. 27, 2022 8:07 am
Megkérdeztem a dologról a leglelkesebbet, Adam-et, aki úgy nyilatkozott, hogy van esély a túlélésre Smile Vagyis akkor adjunk az esélyeknek és túlélésre fel! Jövök én is:)
Gwendolyn Edevane

Gwendolyn Edevane
Tündér


Posztok :
36

Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Pént. Okt. 28, 2022 12:08 am
Azt hallottam a hírekben, hogy olcsón lehet oreához jutni. Az üzlet világában ez legtöbbször azt jelenti, hogy nem teljesen őszinték az eladók a vevőikkel. De ha mégis valahogyan oreához juthatnék, egy lépéssel közelebb lennék az áhított ékszereimhez. Csak ne tudja meg David bácsikám, hogy mire készülök...
Nova Prismblossom

Nova Prismblossom
Tündér


Előtörténet :
Im the candy man


Posztok :
94

Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Szomb. Okt. 29, 2022 4:10 pm
Jövök én is Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vahe's Wrath

Vahe's Wrath
Admin


Posztok :
96

Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Kedd Nov. 01, 2022 2:40 pm
El is startoltunk, éppen itt
Ajánlott tartalom



Kaland - All that glitters Empty Re: Kaland - All that glitters

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.